Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gary_

12 października 2021, 13:59

Rodzeństwo > Jakiś tam mecz który gówno daje

Avatar kurdenoniewiem

14 października 2021, 18:13

@Gary_: *psucie ludziom rozgrywki i zabawy<rodzenstwo

Avatar Murarzowa

17 października 2021, 23:13

@kurdenoniewiem: no i ...j

Ci ludzie dosłownie grają w nic nie warty mecz

Avatar Gary_

18 października 2021, 07:48

@Murarzowa: Mądre słowa!

Avatar Mijak

13 października 2021, 05:04

Jak ja gardzę takimi ludźmi. Ban na miesiąc to za mało.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Mijak

18 października 2021, 11:38

@Murarzowa: To że zabawa z młodszym bratem za 20 minut zamiast od razu wywołuje u was takie emocje jest niesamowite bruh.

Avatar Bejz_

18 października 2021, 12:24

@Mijak: To, że masz krew na rękach jest bruh.

Avatar whereswally

Edytowano - 12 października 2021, 21:02

Po czym ten młody se znajdzie z czesem kolegów i bedzie mial wyj...ndo na starszego. Sam będzie przewalał na telefony i gry na steamie kilka tysiecy miesiecznie . A starszy brat bedzie za.....zielał po 10 h zeby pomoc rodzicom z opłatami. A glupi rodzice nadal beda chwalić młodszego który nic nie pomaga i wywalił 60 tys w 2 lata na gierki. Pozdrawia starszy brat

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Soczystylosos

17 października 2021, 17:09

@Saurfang: Fajnie, pozdrów ode mnie

Avatar Saurfang

17 października 2021, 19:20

Avatar kurdenoniewiem

14 października 2021, 18:09

Haha, ale jestem fajnym czlowiekiem
Zepsulem 4 lub 9 osobom rozgrywke

Avatar IkarAviator

14 października 2021, 01:39

wholesome ending

Avatar kacp80

13 października 2021, 17:59

Czekaj co?
To na tej stronie istnieje możliwość że mem z młodszym i starszym bratem nie będzie wyglądał tak że hoslom chad 213742069 starszy brat gra rankeda a zły virgin młodszy brat mu wyłącza prąd? Co jest k...a?

Avatar
getstickbuggedlol

13 października 2021, 14:49

Avatar Wikidoom

Edytowano - 12 października 2021, 23:18

Chciała bym żeby było tak między mną a siostrą ale zawyczaj jest tak :
-MAMA POWIEDZIAŁA ZE MASZ SIĘ MNĄ ZAJĄC A ONA JEDZIE DO SKLEPU.
-gram nie widzisz? Jak chcesz to sie możesz przysiąść.
-MAMOOOOO ONA SIE NIE CHCE BAWIĆ ZE MNĄ.
-ty jesteś głupia czy jak ?
-MAMOOOOOOO POWIEDZIAŁA ZE JESTEM GŁUPIA.
*Głos z kuchni *
- wyłączaj ten komputer i się zajmij siostrą a spróbuj nazwać ją głupią jeszcze raz to ci dam taką kare że zobaczysz komputer jak świnia niebo.

No tak to wygląda mniej więcej

Avatar
Konto usunięte

12 października 2021, 15:25

Ten mem dał mi do myślenia i głęboką refleksje. Sam mam młodszego brata i bywa dla mnie chamski bez większego powody choć coraz bardziej zauważam że czasem jestem nie lepszy, a może nawet gorszy. Gdybyśmy zaczęli się w końcu szanować to byłoby jak za starych dobrych czasów, tylko nie wiem co zrobić.
Wyśle mu tego mema na discrodzie i napiszę: "to możemy być my, jeśli tylko tego chcemy". Czy coś w tym guście.
Później dodam screena, co mi odpisał.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar TrueStoryGuy

12 października 2021, 18:51

@Maly_modelarz15: To są flagi państwowe i niektóre się powtarzają, więc może być to kod lub zlepek losowych flag.

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 12 października 2021, 19:33

@Igor36: zgadza się, to był żart

Avatar AtomicBlade29

12 października 2021, 17:11

Łolsom

Avatar kapix500

12 października 2021, 16:46

pffff nie

Avatar randomowy_gosc

12 października 2021, 15:52

Najlepszą opcją jest dokończyć mecz i pozwolić młodemu oglądać.

Avatar AlPoziomka

12 października 2021, 14:49

Nierel nie mam brata a tym bardziej młodszego

Avatar Bartuuu_Bert

12 października 2021, 14:56

@AlPoziomka: jak "tym bardziej" 🗿

Avatar AlPoziomka

12 października 2021, 15:05

@Bartuuu_Bert: brat może być starszy lub młodszy a jak nie mam brata to ani młodszego ani starszego

Avatar
Konto usunięte

12 października 2021, 14:54

Ale OwO

Avatar Fricher

12 października 2021, 14:38

Bo tak robiom bohaterowie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: komiksiarz

Lekko nie będzie

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Co za przypadek

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Przerwa na herbatkę

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka