Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Co za przypadek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Przerwa na herbatkę
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2021, 13:59
Rodzeństwo > Jakiś tam mecz który gówno daje
Odpisz
14 października 2021, 18:13
@Gary_: *psucie ludziom rozgrywki i zabawy<rodzenstwo
Odpisz
17 października 2021, 23:13
@kurdenoniewiem: no i ...j
Ci ludzie dosłownie grają w nic nie warty mecz
Odpisz
18 października 2021, 07:48
@Murarzowa: Mądre słowa!
Odpisz
13 października 2021, 05:04
Jak ja gardzę takimi ludźmi. Ban na miesiąc to za mało.
Odpisz
13 października 2021, 11:07
@Mijak: no tak, bo losowi ludzie (którzy zazwyczaj są 10-latkami z IQ buta i kulturą goryla) których zobaczysz raz w życiu są ważniejsi od rodziny
Idź przemyśl swe zachowanie
Odpisz
13 października 2021, 23:27
@Kebasa_z_mema: Kurde, dosłownie z każdym słowem w tym komentarzu coraz bardziej robisz z siebie mądrego inaczej.
To nie ma znaczenia, że to są losowi ludzie, trzeba każdego traktować dobrze, a nie srać na wszystkich i dbać tylko o rodzinę, nie zwalniać długoletnich pracowników bo ktoś z rodziny potrzebuje pracy.
I dodatkowo konsekwencje wyboru tutaj nawet nie są równomierne. Jak się nie pobawisz z bratem, to nic mu się nie stanie, możesz skończyć grę i wtedy to zrobić. Jak wejdziesz do gry i wtedy k...a w trakcie z niej wyjdziesz to psujesz grę ludziom z którymi grałeś. Jak się zobowiązujesz do grania w turniejowy to się k...a wywiąż.
Teraz na temat słów w nawiasie:
Typowa "wiązanka" dzieciaka. Rzucasz jakimiś cringe'owymi obelgami i jak ktoś tu jest 10-latkiem, to prędzej właśnie Ty. A przeciętny gracz CS:GO ma znacznie wyższy wiek.
I czemu niby kulturą goryla? To nawet sensu nie ma. Od kiedy goryle są synonimem braku kultury? Goryle są raczej dość łagodne i to szympansów się należy bardziej obawiać, ale w twoim wymyślonym świecie pewnie rozmiar zwierzęcia jest proporcjonalny do agresji, co nie? xD
To, że zobaczysz ich raz w życiu (a nawet nie zobaczysz) nie znaczy, że powinieneś im psuć grę. Poza tym czasami ludzie zostają przyjaciółmi z ziomkami poznanymi w grach.
A co do ostatniego zdania to xddd
Odpisz
14 października 2021, 17:16
@Mijak: Ale musieli mnie ludzie nienawidzić gdy jako dzieciak wychodziłem z gry, bo lekcja się zaczynała XD
Odpisz
18 października 2021, 02:00
@Bejz_: ,,A przeciętny gracz CS:GO ma znacznie wyższy wiek." - Nie jest to dla mnie zauważalne, słyszalne, ani wyczuwalne w żaden sposób.
Odpisz
18 października 2021, 02:45
@Artylerzysta: Aha.
Odpisz
18 października 2021, 11:10
@Mijak: To że jakiś mecz w grze wywołuje u was takie emocje jest niesamowicie bruh. Ludzie się srają jakby to przynajmniej było ich życie bo nie wiem nie dostaną tych kilku pikseli mówiących, że mają inną rangę bycia spoconym w tą grę.
Jakby ludzie nauczyli się wartości rzeczy w grach to ułatwiłoby im to ograniczenie mikropłatności w grach.
Odpisz
18 października 2021, 11:38
@Murarzowa: To że zabawa z młodszym bratem za 20 minut zamiast od razu wywołuje u was takie emocje jest niesamowite bruh.
Odpisz
18 października 2021, 12:24
@Mijak: To, że masz krew na rękach jest bruh.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2021, 21:02
Po czym ten młody se znajdzie z czesem kolegów i bedzie mial wyj...ndo na starszego. Sam będzie przewalał na telefony i gry na steamie kilka tysiecy miesiecznie . A starszy brat bedzie za.....zielał po 10 h zeby pomoc rodzicom z opłatami. A glupi rodzice nadal beda chwalić młodszego który nic nie pomaga i wywalił 60 tys w 2 lata na gierki. Pozdrawia starszy brat
Odpisz
13 października 2021, 07:16
@whereswally: Jako młodszy i starszy brat jednocześnie, muszę zaprzeczyć. Jako młodszy brat taki nie byłem. Młodszej siostrze trochę do tego blisko, ale bardzo nas ceni, kocha, pamięta o nas i mimo wszystko jest giciorem
Odpisz
14 października 2021, 15:22
@Saurfang: To młodszą siostrę masz na profilowym?
Odpisz
14 października 2021, 18:42
@Soczystylosos: Tak, nazywa się Antoś
Odpisz
17 października 2021, 17:09
@Saurfang: Fajnie, pozdrów ode mnie
Odpisz
17 października 2021, 19:20
@Soczystylosos: k
Odpisz
14 października 2021, 18:09
Haha, ale jestem fajnym czlowiekiem
Zepsulem 4 lub 9 osobom rozgrywke
Odpisz
14 października 2021, 01:39
wholesome ending
Odpisz
13 października 2021, 17:59
Czekaj co?
To na tej stronie istnieje możliwość że mem z młodszym i starszym bratem nie będzie wyglądał tak że hoslom chad 213742069 starszy brat gra rankeda a zły virgin młodszy brat mu wyłącza prąd? Co jest k...a?
Odpisz
13 października 2021, 14:49
Odpisz
Edytowano - 12 października 2021, 23:18
Chciała bym żeby było tak między mną a siostrą ale zawyczaj jest tak :
-MAMA POWIEDZIAŁA ZE MASZ SIĘ MNĄ ZAJĄC A ONA JEDZIE DO SKLEPU.
-gram nie widzisz? Jak chcesz to sie możesz przysiąść.
-MAMOOOOO ONA SIE NIE CHCE BAWIĆ ZE MNĄ.
-ty jesteś głupia czy jak ?
-MAMOOOOOOO POWIEDZIAŁA ZE JESTEM GŁUPIA.
*Głos z kuchni *
- wyłączaj ten komputer i się zajmij siostrą a spróbuj nazwać ją głupią jeszcze raz to ci dam taką kare że zobaczysz komputer jak świnia niebo.
No tak to wygląda mniej więcej
Odpisz
12 października 2021, 15:25
Ten mem dał mi do myślenia i głęboką refleksje. Sam mam młodszego brata i bywa dla mnie chamski bez większego powody choć coraz bardziej zauważam że czasem jestem nie lepszy, a może nawet gorszy. Gdybyśmy zaczęli się w końcu szanować to byłoby jak za starych dobrych czasów, tylko nie wiem co zrobić.
Wyśle mu tego mema na discrodzie i napiszę: "to możemy być my, jeśli tylko tego chcemy". Czy coś w tym guście.
Później dodam screena, co mi odpisał.
Odpisz
12 października 2021, 15:29
Nie mów mi o tym, po prostu. Oferuj mu swój czas, wychodź z propozycjami, gdy Cię o coś prosi, to pokonaj lenia i pomóż mu lub po prostu coś z nim porób
Odpisz
12 października 2021, 15:32
@venomman: nie mam zielonego k...a pojęcia czy to good ending czy bad ending.
Odpisz
12 października 2021, 15:33
Albo cię nie wziął na poważnie i olał trochę, albo jeszcze jest za młody, żeby dojść do tego, że relacja z rodzeństwem może być świetną sprawą
Odpisz
12 października 2021, 15:34
@venomman: niedługo kończy 13 lat
Odpisz
12 października 2021, 15:35
No to jeszcze daj mu czas. W jego wieku miałem paskudną relację ze starszą siostrą, teraz jest najbliższą mi osobą. Trzeba mieć trochę w głowie poukładane, żeby ogarnąć niektóre rzeczy i jako że jesteś starszy, musisz trochę przymykać oko na jego odchyły
Odpisz
12 października 2021, 15:36
@venomman: ok
Odpisz
12 października 2021, 15:55
zobacz se międzynarodowy morski kod flagowy, może ci tymi flagami jakąś zaszyfrowaną informacje przekazuje
Odpisz
12 października 2021, 16:50
@Maly_modelarz15: to chyba nic nie znaczy
Odpisz
12 października 2021, 18:51
@Maly_modelarz15: To są flagi państwowe i niektóre się powtarzają, więc może być to kod lub zlepek losowych flag.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2021, 19:33
@Igor36: zgadza się, to był żart
Odpisz
12 października 2021, 17:11
Łolsom
Odpisz
12 października 2021, 16:46
pffff nie
Odpisz
12 października 2021, 15:52
Najlepszą opcją jest dokończyć mecz i pozwolić młodemu oglądać.
Odpisz
12 października 2021, 14:49
Nierel nie mam brata a tym bardziej młodszego
Odpisz
12 października 2021, 14:56
@AlPoziomka: jak "tym bardziej" 🗿
Odpisz
12 października 2021, 15:05
@Bartuuu_Bert: brat może być starszy lub młodszy a jak nie mam brata to ani młodszego ani starszego
Odpisz
12 października 2021, 14:54
Ale OwO
Odpisz
12 października 2021, 14:38
Bo tak robiom bohaterowie
Odpisz