Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tacy sami, a ściana między nami
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2023, 18:54
Granie w TNO jako USA flashbacks
Odpisz
10 maja 2023, 08:53
@Gruba_Bulwa: Wiesz że mój Dziadek spodkał Taboryckiego w 1976?
Odpisz
24 stycznia 2023, 11:22
STRENG GEHEIM
Odpisz
11 października 2022, 15:58
Stellaris jest jak:
Odpisz
16 maja 2022, 15:24
Gracze undertale po przejściu pacyfist runa be like
Odpisz
16 maja 2022, 23:40
@Nawet_niiwiem: tak
Odpisz
14 lutego 2022, 09:22
Ja jestem ten na dole (=
Odpisz
16 maja 2022, 15:24
@Vikusxxx: dzięki za przypomnienie tego uśmieszku teraz będzie on mi się śnił po nocach
Odpisz
19 października 2021, 17:00
Tymczasem Plauge inc.
Odpisz
24 października 2021, 19:58
@BananaSing3003: "wszyscy są już zarażeni? No to lecimy z niewydolnością wielonarządową, paraliżem i sraczką"
Odpisz
22 października 2021, 16:11
W Gorhicu już byś nie żył
Odpisz
21 października 2021, 00:09
Ach, SPORE. Fajnie się w to grało, ale niestety gierka się nie za dobrze zestarzała.
Odpisz
18 października 2021, 23:10
Od kiedy w hoiu4 można dokonywać mordu na ludności? Czy liczy się puszczenie planu i pójście spać...
Odpisz
19 października 2021, 00:02
@kanapka9: chodzi chyba o zmieniające się bez przerwy cyferki na liczniku zabitych, ale
w ludobójstwo można się "pobawić" prawem okupacyjnym
Odpisz
19 października 2021, 00:04
@kanapka9: Masz dosłownie wypisaną liczbę zabitych, ale faktycznie, w innych grach paradoxu jest lepiej, w CK2/3 mordujesz własną rodzinę, w Europce wybijasz tubylców i wrzucasz na ich miejsce niechcianych obywateli swego państwa, w Stellaris (nie bijcie) możesz nawet zamienić jakąś rasę w bydło i zjeść o ile dobrze pamiętam.
Odpisz
19 października 2021, 00:09
@lordbaysel: w hoi4 jedzenie ludzi było by jednak dość dziwne
Odpisz
19 października 2021, 01:01
@lordbaysel: grając jako maszyny można z innych gatunków zrobić a'la matrixa i pozyskiwać z nich energię. Tylko wydaje mi się że wygląda to bardziej na paleniu nimi w piecach.
Odpisz
19 października 2021, 09:48
Możesz też ewentualnie zbombardować kogoś atomowo, ale to niestety odblokowuje się dopiero pod koniec gry
Odpisz
19 października 2021, 14:13
@makapakajekurczaka: cooo, nie widziałem takiej opcji. Chyba że chodzi o broń planetobójczą
Odpisz
19 października 2021, 17:05
@M_ateo_1: Przepraszam, zapomniałem dodać, że chodzi o hoi'a
Odpisz
19 października 2021, 16:12
Jedno słowo: Naukowcy
Odpisz
Edytowano - 19 października 2021, 15:19
Ja tak mam w Hollow knighcie
Odpisz
19 października 2021, 09:17
*UWAGA SPOILER DO CP2077*
Pamiętam podczas misji z Judy doprowadziłam do śmierci jej byłej (myślałam, że Judy tego chciała, bo tamta laska była totalną suką), ale skończyło się to tym, że Judy się na mnie śmiertelnie obraziła i dostałam od niej opierdziel. Nigdy tak szybko nie wczytałam gry.
Odpisz
12 października 2021, 11:39
w 2 jeszcze Minecraft
Odpisz
12 października 2021, 11:58
To zależy
Odpisz
18 października 2021, 20:12
@IkarAviator: Od?
Odpisz
18 października 2021, 23:43
@DHF1232: strategii
Odpisz
18 października 2021, 23:24
Szkoda, że nikt starego obozu nie wspomniał
Odpisz
18 października 2021, 22:58
Wiedźmin to najgorsza seria w jaką grałem.
Odpisz
18 października 2021, 23:01
@Crln_7: a dlaczego?
Odpisz
18 października 2021, 23:08
@Artrack: Bo jest najgorsza w jaką grałem. Trudno zrozumieć?
Odpisz
18 października 2021, 23:08
@Crln_7: ale dlaczego uważasz że jest najgorsza, co ci się w niej nie podoba?
Odpisz
18 października 2021, 23:31
@Artrack:
Odpisz
Edytowano - 19 października 2021, 10:55
@Crln_7: imo nie najgorsza, ale nudna. co prawda fabułę i postacie ma świetne, ale przez ten drewniany gameplay naprawdę trudno się przełamać, zwłaszcza że w dzikim gonie, grze z 2015, takie coś nawet nie powinno mieć miejsca
Odpisz