Gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Brawo za czujność!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 marca 2014, 16:21
Po pierwsze psa się nie zabija jak kogoś ugryzie, np. pół roku temu pogryzł mnie pies sąsiada i żyje.A co zrobić jak ktoś się panicznie boi psów
Odpisz
10 marca 2014, 16:55
@kuboskixd: Jeśli pies kogoś ugryzie a ta osoba pozwie właściciela psa to pies w 99% zostaje uśpiony.
Odpisz
10 marca 2014, 20:22
@Nezumi: Moi rodzice go pozwali dostałem odszkodowanie ale i tak pies nie został uśpiony
Odpisz
24 maja 2016, 22:09
@kuboskixd: ,,99%''
Odpisz
12 listopada 2015, 16:12
Hmm... człowiek :karmi psy, pracuje, ratuje ludzi, ratuje psy, daje im schronienie i inne i niby psy mają mieć takie samo prawo jak ludzie WTF? Dlaczego?
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:47
nie człowiek jest tak głupi że: nie karmi psów ,nie ratuje psów, nie daje im schronienia ,jest głupi i nie ratuje ludzi jedyne co musi robić to pracować tworząc strony Porno ;_; Pies nie robi takich rzeczy i mnie nie interesuje jak dostanę strzałkę w dół ale ci co naprawdę kochają psy nie zrobią tego... R.I.P Sprawiedliwość
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:16
@Soczyniaaa: ...
Odpisz
31 marca 2018, 11:40
@Soczyniaaa: TY JESTEŚ NIEDOJE**NY MÓZGOWO XDDDDDD
Odpisz
31 marca 2018, 12:18
@Mrpoker: no troche jest, PS odkopałeś komentarz sprzed 3 lat...
Odpisz
31 marca 2018, 12:28
i co? Komentarze mają datę ważności? Czy to jakiś problem?
Odpisz
31 marca 2018, 12:33
@Mrpoker: przez 3 lata mogłem zmienić całkowicie moje poglądy, i ten komentarz nie ma sensu
Odpisz
10 marca 2014, 16:14
Kiedyś była sprawa w telewizji, bo chcieli zabić psa, który ugryzł w samoobronie. Nie powinni tak robić :/
Odpisz
7 października 2015, 22:15
Policjantki i Policjanci... Duch...
Odpisz
6 kwietnia 2014, 07:37
A ja psa nie zabijam za ugryzienie mnie ;-;
Odpisz
10 marca 2014, 19:54
Ja się pytam kiedy za ugryzienia psów zaczną winić ludzi?
Odpisz
13 marca 2014, 20:06
@Pikachu: Wiesz co,psy nie są złe,to ludzie je zmieniają,tylko że jak pies ugryzie to odrazu jego wina.
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2014, 20:25
No właśnie. Człowiek udomowił psa i to na nim spoczywa obowiązek wychowania, więc może niech weźmie odpowiedzialność za zachowanie psa? Jak dziecko coś nabroi to płacą rodzice. Podobnie powinno być z psami i ich właścicielami. A nie, że pies gryzie w obronie i "Aaa... ten pies jest niebezpieczny! Trzeba go uśpić!". Już nie wspomnę o bachorach, których nikt nie nauczył jak obchodzić się z psem.
Odpisz
13 marca 2014, 20:29
@Pikachu: Ja widziałam taką dziewczyne do której podeszła moja suczka,i kiedy się zbliżyła ją powąchać to ta baba wydarła na nią jape za przeproszeniem,i próbowała ją kopnąć,no ku*** debil*** ludzi nie zna granic,szczęście że moja mama wstawiła się za nią bo akurat przechodziła obok bo miałyśmy się spotkać koło sklepu.
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2014, 16:44
Nie są zwolnieni z podadku. Podatki płaci się od zarobku, posiadanych domów/mieszkań i środków transportu. A czy morderca w więzieniu ma prace dom i auto? Nie, więc oni nie mają z czego tego podatku płacić.
Odpisz
10 marca 2014, 19:52
@ZawiszaMikolow: A powinni własnie pracować w obozach pracy, a nie wylegują się w celach więziennych, jedzenie za free i wiele innych na co normalni obwatele muszą na to zarobić. A Podatki które my płacimy idą również na tych imbecyli.
Odpisz
11 marca 2014, 19:49
@Niezdecydowana: No a to już inna sprawa.
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2014, 16:32
Różnica gatunku.Człowiek może się resocjalizować.
Odpisz
10 marca 2014, 16:12
Może, ale nie musi, nie zawsze jest poprawa. Pies też może, ale to jaki jest zależy od właściciela
Odpisz
10 marca 2014, 17:59
Słowo resocjalizacja powstała by dawać złudne nadzieje na poprawę. Nie warto trzymać te kanalie przy życiu dla jednego nawróconego.
Odpisz
10 marca 2014, 14:09
mój pies dostał kaganiec i nie wiem dlaczego zabijanie jak ugryzie .-. bez sens .-.
Odpisz
10 marca 2014, 15:06
@Mirek01: mój to nawet kagańca nie potrzebował bo ugryzł w samoobronie
Odpisz
8 marca 2014, 18:38
Według mnie, takich morderców, co już wiadomo, że z premedytacją zabili, oraz***icieli powinno sie zabijać. Pomyślcie tylko, jaka to jest oszczędność! Podatnicy płaca za takie ścierwo, a on sobie wygodnie w celi leży, ogląda tv, chodzi na siłownie, żre za kasę podatników...
Odpisz
8 marca 2014, 19:00
@Karso21Respawn: a nie lepiej wprowadzić niewolnictwo i niech więźniowie harują za jedzenie ?
Odpisz
8 marca 2014, 21:02
@Karso21Respawn: Dlaczego tak niedawno dodajecie komentarze do bardzo starych obrazków ???
Odpisz
10 marca 2014, 14:11
@bylejakbylegdzie: koszty nadzoru są zbyt wysokie, taniej robotników wynająć. No, i takie nieroby z więzień zabierałyby miejsca pracy prawych obywateli.
Odpisz
10 marca 2014, 15:05
no ale jako obiekt testowy to lepiej więźnia użyć niż uczciwego człowieka oraz nerki innym chorym ludziom by się przydały
Odpisz