Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bastus77

21 grudnia 2021, 20:41

A za 10 golgonów lat coś rozk...i wrzechśiat

Avatar polska_cebulka

13 października 2021, 20:06

kilkadzesiąt tysięcy lat zajęło nam przejście z napi...alania sie kijami do tego co mamy teraz, za jakiś czas będziemy mogli zasiedlac inne planety a za 5 miliardów lat będziemy tak zaawansowani że to jest nie do pojęcia, chyba że sie prędzej pozabijamy f

Avatar RhobarIV

13 października 2021, 20:10

@polska_cebulka: Podejrzewam że za 200 lat ludzkości nie będzie.

Avatar
DzikiZbik

14 października 2021, 10:36

@RhobarIV: Niech najpierw dotrwa do XXII wieku, wtedy możemy już mówić o sukcesie.

Avatar pawelec323232e2

17 października 2021, 20:08

ludzie niech to zapamiętają. Bo może też będą robić memy że myśleliśmy że będzie tak futurystycznie

Avatar SpaceNinjaYT

17 października 2021, 22:45

@polska_cebulka: globalne ocieplenie robi brr

Avatar
Konto usunięte

20 października 2021, 01:50

@SpaceNinjaYT: To samo myśleli ludzie w XX wieku z tym tylko, że mowa była o globalnym oziębieniu

Avatar Errror_Sans

20 października 2021, 18:02

@SpaceNinjaYT: póki co to patrząc ile materiału z siebie wypluwa Cumbre Vieja to przez najbliższe pare lat to czeka nas raczej globalne oziębienie

Avatar Bastus77

21 grudnia 2021, 20:40

@polska_cebulka: to jest możliwe

Avatar
Konto usunięte

18 października 2021, 12:42

Można szablon

Avatar XaVery

18 października 2021, 17:02

Avatar Zest1270

17 października 2021, 22:48

Nie chce nikogo straszyć ale podobno za 10 do potęgi 10 do potęgi 10 do potęgi 56 lat ma znowu nastąpić wielki wybuch

Avatar XaVery

18 października 2021, 17:01

@Zest1270: 21-letni ja:

Avatar
Konto usunięte

17 października 2021, 20:18

Też ludzie za 2 miliardy lat uznają ziemię za zabytek i przeniosą ja do innego układu gwiezdnego i pójdą testować nowe dlc do gta online

Avatar Towarzysz777

17 października 2021, 23:51

Oraz kupić GTA V remastered

Avatar
Konto usunięte

18 października 2021, 12:57

Coś takiego było w doktorze who, gdzie ziemia była właśnie zaliczona do zabytków, ale brakło środków na utrzymanie, więc została zniszczona przez słońce.

Avatar Geraltzriviv

17 października 2021, 21:13

Rel

Avatar pan_szczekoscisk

Edytowano - 17 października 2021, 20:56

niechce umrzec

Avatar
Konto usunięte

13 października 2021, 20:29

Już sama Ziemia ma tylko 4,5 miliarda lat

Avatar PzKpfw_IV

13 października 2021, 20:10

Rel.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Rel

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Ikony

Lekko nie będzie

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka