Co z tego, że będę żył jakieś 60
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Drewniany kominek
Zdeklasowani znowu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2021, 20:41
A za 10 golgonów lat coś rozk...i wrzechśiat
Odpisz
13 października 2021, 20:06
kilkadzesiąt tysięcy lat zajęło nam przejście z napi...alania sie kijami do tego co mamy teraz, za jakiś czas będziemy mogli zasiedlac inne planety a za 5 miliardów lat będziemy tak zaawansowani że to jest nie do pojęcia, chyba że sie prędzej pozabijamy f
Odpisz
13 października 2021, 20:10
@polska_cebulka: Podejrzewam że za 200 lat ludzkości nie będzie.
Odpisz
14 października 2021, 10:36
@RhobarIV: Niech najpierw dotrwa do XXII wieku, wtedy możemy już mówić o sukcesie.
Odpisz
17 października 2021, 20:08
ludzie niech to zapamiętają. Bo może też będą robić memy że myśleliśmy że będzie tak futurystycznie
Odpisz
17 października 2021, 22:45
@polska_cebulka: globalne ocieplenie robi brr
Odpisz
20 października 2021, 01:50
@SpaceNinjaYT: To samo myśleli ludzie w XX wieku z tym tylko, że mowa była o globalnym oziębieniu
Odpisz
20 października 2021, 18:02
@SpaceNinjaYT: póki co to patrząc ile materiału z siebie wypluwa Cumbre Vieja to przez najbliższe pare lat to czeka nas raczej globalne oziębienie
Odpisz
21 grudnia 2021, 20:40
@polska_cebulka: to jest możliwe
Odpisz
18 października 2021, 12:42
Można szablon
Odpisz
18 października 2021, 17:02
Odpisz
17 października 2021, 22:48
Nie chce nikogo straszyć ale podobno za 10 do potęgi 10 do potęgi 10 do potęgi 56 lat ma znowu nastąpić wielki wybuch
Odpisz
18 października 2021, 17:01
@Zest1270: 21-letni ja:
Odpisz
17 października 2021, 20:18
Też ludzie za 2 miliardy lat uznają ziemię za zabytek i przeniosą ja do innego układu gwiezdnego i pójdą testować nowe dlc do gta online
Odpisz
17 października 2021, 23:51
Oraz kupić GTA V remastered
Odpisz
18 października 2021, 12:57
Coś takiego było w doktorze who, gdzie ziemia była właśnie zaliczona do zabytków, ale brakło środków na utrzymanie, więc została zniszczona przez słońce.
Odpisz
17 października 2021, 21:13
Rel
Odpisz
Edytowano - 17 października 2021, 20:56
niechce umrzec
Odpisz
13 października 2021, 20:29
Już sama Ziemia ma tylko 4,5 miliarda lat
Odpisz
13 października 2021, 20:10
Rel.
Odpisz