Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2021, 16:05
Yes, this meme IS boomer meme
Odpisz
23 marca 2021, 06:30
Ok boomer
Odpisz
11 marca 2014, 17:58
Po prostu "zarabianie na cudzym nieszczęściu".
Odpisz
11 marca 2014, 18:23
@Fenix303: gdyby miał trochę rozumu to by dał połowę albo nawet większą połowę temu biedakowi :/
Odpisz
11 marca 2014, 18:38
@jacek1s: Ale tego nie zrobi, gdyż w dzisiejszych czasach ludziom zależy tylko na własnym życiu. :/
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2014, 18:45
@jacek1s: może dał nie widać dalszej części (a zresztą to mu się nie należy te grafiti było arcydziełem) (chyba?)
Odpisz
11 marca 2014, 18:45
@Fenix303: ja taki nie jestem ;c jak bym miał chociażby milion większość bym oddał bezdomnym i rodzinie a dopiero potem myślał o sobie :c
Odpisz
11 marca 2014, 18:49
@jacek1s: Chociażby milion. A jakbyś miał 999999?
Odpisz
11 marca 2014, 18:51
@shark2199: to i tak bym miał milion przecież mam też swoje pieniądze :|
Odpisz
11 marca 2014, 18:59
@jacek1s: Nie twierdzę, że jesteś, lecz jest także wiele innych osób, które na Twoim miejscu zrobiłoby tak, jak napisałam. Niestety.
Odpisz
11 marca 2014, 20:53
@dupek120: był obrazek o koszu na śmieci który był ''dziełem,,
Odpisz
12 marca 2014, 17:24
@piotreks123: dobrze wiedzieć
Odpisz
12 marca 2014, 17:25
@jacek1s: może ty tak ale on nie
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2015, 17:28
@jacek1s: każdy tak gada. a przekazujesz 1%? wiem że po 2 miechach ale mnie wk*rwileś tym komentarzem i to ostro
Odpisz
14 czerwca 2015, 17:41
Tak
Odpisz
12 marca 2014, 14:19
Często tacy biedacy to oszuści którzy dla kogoś pracują .
Odpisz
11 marca 2014, 21:20
Jakby dał te pieniądze temu biedakowi to by było super :)
Odpisz
11 marca 2014, 17:59
Pic na wodę. Photomontaż :)
Odpisz
11 marca 2014, 17:19
Kiedyś chyba było
Odpisz
11 marca 2014, 17:21
@natan100: Też mi się tak wydaje, ale nie mogę znaleźć takiego obrazka.
Odpisz
11 marca 2014, 17:58
@natan100: http://www.obrazki.jeja.pl/62670,zyciowa-sprawiedliwosc.html
Odpisz