Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kacprrr

9 lipca 2017, 01:01

nikt się nke dowie, że tu coś napisałem, więc napiszę, że gadając z jedną jejowiczka się w niej zakochałem xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar aibox666

26 grudnia 2019, 15:39

@Kacprrr: mogę się dowiedzieć o kogo chodzi?

Avatar Kacprrr

29 grudnia 2019, 17:43

@aibox666: kobieta z ziołem

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2014, 20:30

"tru stor"

Avatar szafirowy01

23 lipca 2014, 11:24

Takie są efekty robienia czegoś niedokładnie.

Avatar TyrannosaurusRex

7 stycznia 2014, 18:05

Ctrl
Z

Avatar NormalnieNienormalna

28 maja 2013, 20:13

Znam to ale nie wiem skąd :)

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2013, 16:59

@NormalnieNienormalna: Dzieje sie tak, bo koło czarnego jest puste miejsce

Avatar
Konto usunięte

13 października 2013, 20:52

@NormalnieNienormalna: ja też znam... ...z mojego życia

Avatar Baca_online

17 września 2011, 08:47

no co, wystarczy dziurkę załatać i git. nadużycie ragemana. 1/5

Avatar
Konto usunięte

17 września 2011, 09:47

@Baca_online: no tak, tutaj dziurke widać, ale np. w innych to weź szukaj takich dziurek xD

Avatar MaxiorPL

17 września 2011, 09:54

lupa i jazda :P Ale to nie zmienia faktu że to strasznie wkurza...

Avatar paintowy_master

9 sierpnia 2012, 15:53

ja miałem na swoich rysunkach jedno pikselowe dziury więc coś o tym wiem :)

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2012, 20:42

@paintowy_master: Też wiem coś o tym, nie martw się ;)

Avatar Pottermanka

2 sierpnia 2012, 13:52

Mam Windows 7, dziekuje wam uprzejmie za informacje. -.-"

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2012, 16:29

Wystarczy załatać dziurę. Lupa>Pędzel>Lupa>Wypełnienie :)

Avatar Ronaldo11

28 marca 2012, 16:33

To windows 7

Avatar Pottermanka

17 września 2011, 15:19

To nawet nie jest stary dobry paint z czasów DOS-a xD

Avatar Baca_online

4 października 2011, 20:44

@Pottermanka: ...
tożto jest paint z windowsa 7!

Avatar Agent00Kurczak

24 lutego 2012, 15:39

@Pottermanka: to paint z Windows Vista i Windows 7 -_-

Avatar Tavenger

19 września 2011, 15:59

nie rozumiem. to nie jest ani trochę śmieszne... tak się dzieci zachowują... normalny człowiek klika Ctrl+Z, używa 'Lupy' do powiększenia, zarysowuje dziurkę w konturze i wypełnia od nowa, i jest gites!
ludzie, to nie kartka, można cofnąć!

Avatar koxal

18 września 2011, 11:37

a to nie jest w wordzie czy czyms takim? ze sa opcje do rysowania, malowania to nie znaczy ze musi byc to paint.
jesli juz nawet cos w stylu worda to moga byc to inne programy nie koniecznie microsoftu, np ashampoo.
obrazek nie smieszny 2/5

Avatar grubson5022

17 września 2011, 20:13

no znam to uczucie

Avatar Sauron

17 września 2011, 11:59

Jest taka magiczna opcja "cofnij"

Avatar konsacz09

17 września 2011, 14:22

@Sauron: zgadzam się

Avatar
Konto usunięte

17 września 2011, 11:10

i dlatego jak ja rysuje w paincie to rysuje krechami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Roomek
Dodane przez: Roomek

Przypałowo

Ostry ten sędzia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

To będzie bolało

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka