Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2017, 01:01
nikt się nke dowie, że tu coś napisałem, więc napiszę, że gadając z jedną jejowiczka się w niej zakochałem xD
Odpisz
23 marca 2018, 17:44
@Kacprrr: ha
Odpisz
24 marca 2018, 00:35
@czarekdoge100: ha
już nieaktualne, ale k
Odpisz
24 marca 2018, 10:33
@Kacprrr: Też bym ją chętnie poznał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 marca 2018, 12:32
@czarekdoge100: powiem na privie o kogo chodzi, ale ciężko jej nie znać. Znana jest na jeja ze swoich roleplayów w komentarzach.
Odpisz
26 grudnia 2019, 15:39
@Kacprrr: mogę się dowiedzieć o kogo chodzi?
Odpisz
29 grudnia 2019, 17:43
@aibox666: kobieta z ziołem
Odpisz
24 listopada 2014, 20:30
"tru stor"
Odpisz
23 lipca 2014, 11:24
Takie są efekty robienia czegoś niedokładnie.
Odpisz
7 stycznia 2014, 18:05
Ctrl
Z
Odpisz
28 maja 2013, 20:13
Znam to ale nie wiem skąd :)
Odpisz
12 lipca 2013, 16:59
@NormalnieNienormalna: Dzieje sie tak, bo koło czarnego jest puste miejsce
Odpisz
13 października 2013, 20:52
@NormalnieNienormalna: ja też znam... ...z mojego życia
Odpisz
17 września 2011, 08:47
no co, wystarczy dziurkę załatać i git. nadużycie ragemana. 1/5
Odpisz
17 września 2011, 09:47
@Baca_online: no tak, tutaj dziurke widać, ale np. w innych to weź szukaj takich dziurek xD
Odpisz
17 września 2011, 09:54
lupa i jazda :P Ale to nie zmienia faktu że to strasznie wkurza...
Odpisz
9 sierpnia 2012, 15:53
ja miałem na swoich rysunkach jedno pikselowe dziury więc coś o tym wiem :)
Odpisz
9 sierpnia 2012, 20:42
@paintowy_master: Też wiem coś o tym, nie martw się ;)
Odpisz
2 sierpnia 2012, 13:52
Mam Windows 7, dziekuje wam uprzejmie za informacje. -.-"
Odpisz
9 czerwca 2012, 16:29
Wystarczy załatać dziurę. Lupa>Pędzel>Lupa>Wypełnienie :)
Odpisz
28 marca 2012, 16:33
To windows 7
Odpisz
17 września 2011, 15:19
To nawet nie jest stary dobry paint z czasów DOS-a xD
Odpisz
4 października 2011, 20:44
@Pottermanka: ...
tożto jest paint z windowsa 7!
Odpisz
24 lutego 2012, 15:39
@Pottermanka: to paint z Windows Vista i Windows 7 -_-
Odpisz
19 września 2011, 15:59
nie rozumiem. to nie jest ani trochę śmieszne... tak się dzieci zachowują... normalny człowiek klika Ctrl+Z, używa 'Lupy' do powiększenia, zarysowuje dziurkę w konturze i wypełnia od nowa, i jest gites!
ludzie, to nie kartka, można cofnąć!
Odpisz
18 września 2011, 11:37
a to nie jest w wordzie czy czyms takim? ze sa opcje do rysowania, malowania to nie znaczy ze musi byc to paint.
jesli juz nawet cos w stylu worda to moga byc to inne programy nie koniecznie microsoftu, np ashampoo.
obrazek nie smieszny 2/5
Odpisz
17 września 2011, 20:13
no znam to uczucie
Odpisz
17 września 2011, 11:59
Jest taka magiczna opcja "cofnij"
Odpisz
17 września 2011, 14:22
@Sauron: zgadzam się
Odpisz
17 września 2011, 11:10
i dlatego jak ja rysuje w paincie to rysuje krechami
Odpisz