Marnowanie czasu kiedyś i dziś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Nie znoszę kleszczy
Szybki jak błyskawica
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2014, 15:14
ja nie mam książki twarzy
Odpisz
23 marca 2015, 21:22
ja też i jakoś żyję.
Odpisz
20 listopada 2015, 23:45
A ja mam, ale wchodzę raz na ruski rok. ;-;
Odpisz
21 listopada 2015, 11:24
@hejt123: ja mam anonimowy by mieć bekę z profili moich znajomych
Odpisz
18 lipca 2016, 10:22
@kotul: Świetnie ja też.
Odpisz
19 lipca 2016, 22:08
@Archeologwinternetach: ja już mam xd czekaj... ale nie zamierzasz mnie szukać? ;-;
Odpisz
19 lipca 2016, 23:44
@kotul: Nie wiem.
Odpisz
20 stycznia 2016, 14:22
sapera przesłem na ślepo
Odpisz
10 marca 2014, 17:02
Dla mnie ostatnie się nie zgadza. Nie mam FaceShit'a. Niech ktoś mi powie, jaki jest tego cel oprócz Fanpage'a? .-.
Odpisz
11 marca 2014, 15:11
Pytanie co było na zadanie.
Odpisz
11 marca 2014, 15:13
Ale ludzie którzy go mają (nie ja) marnują ten czas w bardzo shitowy sposób :/
Odpisz
11 marca 2014, 16:26
Hmm... otóż ja mam Facebooka, i co mnie kiedyś zaskoczyło, koleżanka z podstawówki z którą widziałam się wtedy pierwszy raz od 4 lat, spytała mnie, dlaczego ja tylko siedzę w domu i nie mam znajomych i życia towarzyskiego... otóż mam. Mam świetnych znajomych, mnóstwo wycieczek, przygód, fajnych imprez, spotkań klasowych itp, ale ja po prostu nie udostępniam tego na Fejsie, bo po co? I ona po tym, że moja tablica jest prawie pusta wywnioskowała, że jestem No-lifem. I teraz pytanie, czy każdy tak myśli? Ona jest dorosłą kobietą, zresztą tak jak ja, mamy po 21 lat. Ja rozumiem, że gimbaza może myśleć w taki sposób, ale jak się okazuje dorośli ludzie też. Po prost jedni mają cudowne życie i mają to w sercu swoim i w sercach ludzi z którymi to przeżyli, a inni oglądają film i wstawiają z tego powodu posta na Fejsie. Takie życie.
Odpisz
11 marca 2014, 16:30
Ja piszę z kolegami/koleżankami i spisuję lekcje zamiast marnować czas w szkole na przepisywanie :P
Odpisz
11 marca 2014, 16:48
@Papayou: Widziałem nawet kiedyś podobny komiks. Współczuję ci takiej idiotki jako koleżanki. Tylko proszę, nie fochaj się za nazwanie koleżanki idiotką. ; - ;
Odpisz
11 marca 2014, 16:50
Nie fochne się. Jeżeli o tę sytuację chodzi, to sama mam podobne zdanie na jej temat.
Odpisz
11 marca 2014, 18:15
@Papayou: jeden z najdłuższych komentarzy jakie chciało mi sie całe czytać,zgadzam się,ja wole np.spędzać czas z 8-letnią siostrą
Odpisz
11 marca 2014, 21:08
@Rander: a ja gram w worms world party pamiętam jak tata mi kiedyś kupił gazetę ale znalazłem to na internecie i wspomnienia wracają
Odpisz