Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jestem_fajny

29 czerwca 2022, 16:37

Skisłem podczas czytania ostatniego akapitu.

Avatar Aragornek

18 października 2021, 11:30

"Nie jem mąki", bo ktoś powiedział, że gluten szkodzi, więc jak ostatnia idiotka uwierzyłam i się tym pochwalę.

Avatar Tomak

18 października 2021, 14:40

@Aragornek: akurat mąka jest nieco niezdrowa

Avatar kapix500

18 października 2021, 16:33

@Aragornek: wgl nie ma czegos takiego jak uczulenie na gluten

Avatar Aragornek

18 października 2021, 19:12

@kapix500: Uczulenie nie. Jest za to celiakia, czyli choroba w której faktycznie nie trawi się glutenu, a ten uszkadza wtedy jelita.

Avatar SZOPAN

18 października 2021, 16:29

Cóż jak cchesz długiej powolnej i bolesnej śmierci to najlepsza droga. Trenuje się maks 4 razy w tygodniu bo bez regeneracji to tak średnio. Kofeinę biore przed każdym treningiem i polecam bo fajnego kopa w dupe daje a cukier sam odstawiam i zastępuję słodzikami. Ale zdrowe odżywianie jak ważysz 90kg to hardcore. A o masie to nawet nie wspomnę

Avatar
Konto usunięte

18 października 2021, 08:23

Żywi się kamieniami?

Avatar NikusiaFox

18 października 2021, 08:40

nie, trawą

Avatar Ragazzi

17 października 2021, 14:04

No dobra, ale o ile się nie mylę, to cukru potrzebuje przecież mózg do funkcjonowania

Avatar harry_malfoy

17 października 2021, 14:11

@Ragazzi: ale nie w hurtowych ilościach takich jakie możemy spotkać w słodyczach

Avatar Dr_Samozwaniec

17 października 2021, 14:11

@Ragazzi: zgaduję, że chodzi jej o cukier co jest w słodyczach albo taki do kawy/herbaty. Raczej nie odmówiła sobie np. warzyw czy owoców - w nich też jest cukier... chyba że przeszła na bretarianizm... to wtedy faktycznie wszystkie cukry xD

Avatar
Konto usunięte

17 października 2021, 14:16

@Ragazzi: Cukry masz we wszystkim, nie trzeba dosładzać

Avatar przemek1ni

Edytowano - 17 października 2021, 14:50

@Ragazzi: Nie wiem czy da się w ogóle mieć dietę całkowicie bezcukrową, bo prawie wszystko zawiera chociaż jego śladowe ilości.
Natomiast, jeśli chodzi o cukier przemysłowy dodawany do wszystkiego, to jak najbardziej się da i nawet powinno żyć bez niego, bo jest szkodliwy dla organizmu i umysłu na różne sposoby

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka