To tylko gra, czy naprawdę musisz się wściekać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Za co ta premia
Lekko nie będzie
Równi i równiejsi
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2021, 16:44
Kiedy ktoś zaczyna mnie obrażać, ale jestem martwy w środku od 5 lat i ta osoba nie jest w stanie nic mi zrobić:
Odpisz
20 października 2021, 17:13
@Z4irver: Jednak między tym, a faktem że możesz się też bać po prostu odpowiedzieć dlatego wolisz myśleć że to po prostu po tobie spływa, jest bardzo cienka granica.
Odpisz
20 października 2021, 17:14
Ja wiem, że mam gdzieś czyjeś wyzywki. Po tym co przeszedłem, nie lubię się za bardzo przejmować. Z uśmiechem patrzę na to co piszą
Odpisz
18 października 2021, 17:31
Mam tak samo, umiem sam ocenić czy mam znaczący wpły na wynik meczu czy nie i kiedy ktoś mnie krytykuje/obraża gdy posysam to po prostu się z nim zgadzam albo czasem nawet przeprosze jeśli wyjątkowo zj...łem. Ale jak ktoś mi pisze, że jestem noob albo że przegraliśmy z mojej winy a było zupełnie na odwrót bo ja jako jedyny coś robiłem to się tak wk...iam, że mam ochotę zaj...ć typowi przez internet xD
Odpisz
18 października 2021, 21:19
@Sebzer: jak to jest, że ci co najwięcej wyzywają zwykle są w dolnej części tabeli?
Odpisz
18 października 2021, 21:38
@piotrkacz: Dzieci nie potrafią pogodzić się z tym że porażka jest z och winy i szukają sobie wymówki, łatwiej zwaloć na innych winę niż przyjąć na klate prawdę
Odpisz
20 października 2021, 16:07
@Sebzer: ja tak mam w dauntless( darmowy monster Hunter), gram na pistoletach które mają najniższe obrażenia ale gdy mam dobrze dobrany ekwipunek to jestem niezastąpiony jako wsparcie dla drużyny. A przy dobrym wyczuciu potworka to zdarzało mi się wygrać grę bo zostawałem ostatni na polu walki
Odpisz
18 października 2021, 17:08
ja slysze tylko to drugie
Odpisz