Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 marca 2014, 12:43

Dlatego zawsze tylko mięsożercy mają największą budowę ciała i są na szczycie układu pokarmowego.

Avatar Omeg12

Edytowano - 11 marca 2014, 16:02

Największą budowę ciała? Pomijam fakt, iż brzmi to troszeczkę dziwnie, ale mięsożerne zwierzęta nie zawsze muszą być duże, bo wtedy nie mogłyby znaleźć dostatecznej ilości pokarmu. A to z układem (chyba chodziło ci o łańcuch) pokarmowym raczej rozumie się samo przez siebie.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2014, 16:06

@Omeg12: No tak,faktycznie trochę nie jasno się wyraziłem.Nie będę się poprawiał,tylko odniosę się do twojego komentarza.

Avatar PanSowa12

1 lutego 2015, 10:45

ponieważ mięcho ma moc, nie mleko! nie chcesz być cherlawy? TO ŻRYJ MIĘSO!

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 16:15

@PanSowa12: I pamiętaj,że kurczak z McDonalds'a się nie liczy :)

Avatar PanSowa12

1 lutego 2015, 16:19

no przecież wiem :D

Avatar PanSowa12

1 lutego 2015, 10:43

miejcie serce dla flory! bijcie wegetarianin po mordzie mięchem!

Avatar kotekada4

26 kwietnia 2014, 11:05

A ja jestem wegetarianinką ;-;

Avatar PanSowa12

1 lutego 2015, 10:43

@kotekada4: *walnięcie w morde mięchem*

Avatar ziomek2009

11 marca 2014, 06:23

Lubię mięso i warzywa. A do wegetarianów nic nie mam. To po prostu ludzie o innych wymogach żywieniowych.

Avatar Bilolus1

11 marca 2014, 10:10

@ziomek2009: JAK MOŻESZ BYĆ TAK BEZLITOSNY DLA BIEDNYCH MARCHEWEK NIE MASZ UCZUĆ TY TY TY HULTAJU ! ;-; NIE ROZUMIEM CIE POMIDOR MOŻE MIEĆ UCZUCIA I RODZINĘ ;-: !!!!

Avatar wolwerine

Edytowano - 11 marca 2014, 18:07

@ziomek2009: jedyny normalny ;) a z panem poniżej mam nadzieję, że poza tym w domu wszyscy zdrowi...

Avatar Mithrandir

11 marca 2014, 19:51

@Bilolus1: Zamknij się! Zabiła Cię ta Eowina czy nie ?

Avatar Bilolus1

11 marca 2014, 20:12

@wolwerine: To były żarty . Nudziło mi się więc pierdzieliłem głupoty jestem też troszeczkę chory i mam gorączkę więc musicie mi wybaczyć :x .

Avatar wolwerine

12 marca 2014, 15:37

@Bilolus1: znaj moją łaskę, wybaczam ;D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Brawo za czujność!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka