Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2021, 21:06
Za najniższą krajową to nikt nie powinien oczekiwać niczego ponad obecnością.
Odpisz
22 października 2021, 19:00
@Dark_Dante: A co jeśli ktoś pracuje za mniej niż pensja minimalna?
Odpisz
22 października 2021, 21:30
@Kawento: Zawsze masz pensję minimalną, bo takie jest prawo. Jedynie możesz mieć mniejszą wypłatę, przez wzgląd na wymiar godzin, jak na przykład praca na pół etatu.
Odpisz
23 października 2021, 09:00
@Dark_Dante: A co jeśli pracuje się na umowie, której to prawo nie dotyczy?
Odpisz
23 października 2021, 14:35
@Kawento: O dzieło? Nie podpisywać.
Odpisz
25 października 2021, 13:00
@Dark_Dante: Kilka minut temu przekornie zawarłem umowę kupna-sprzedaży, bo moim zdaniem jest dla mnie korzystna :3
Odpisz
25 października 2021, 13:09
@Kawento: Umowa kupna-sprzedaży nie jest umową o stosunku pracy, przez co nie ma żadnego nawiązania do mojego pierwszego komentarza o najniższej krajowej.
Odpisz
25 października 2021, 13:30
@Dark_Dante: Jednakże aby spełnić warunki tej umowy muszę wykonać jakąś pracę, więc w pewnym sensie jest to zatrudnienie. Poza tym umowa o pracę, to swego rodzaju umowa kupna-sprzedaży towaru jakim jest praca.
Odpisz
25 października 2021, 15:40
@Kawento: Nie w myśl prawa pracownika.
Odpisz
21 października 2021, 19:32
Kardzione, a jak...
Odpisz
22 października 2021, 07:15
Kardzione
Odpisz
22 października 2021, 09:11
@Panzwierz: z kw*ka
Odpisz
22 października 2021, 01:53
Ku.rwa ja, bez umowy u mirka w januszexie wiecej wyciągałem na budowie... i jeszcze piwo za darmo bylo...
Odpisz
21 października 2021, 20:22
Odpisz
19 października 2021, 11:15
No tak jak są widełki to tak naprawdę jest tylko ta najniższa wartość w widełkach xD Rynek pracy taki piękny
Odpisz
19 października 2021, 12:07
@Sebzer: I tak jeszcze będzie coś zrzędził pod nosem, że za dużo ci płaci
Janusze biznesu psia jego mać
Odpisz
21 października 2021, 20:06
@Ragazzi: polecam r/antiwork, tam to jest pełno zdjęć z ofert pracy na których oferują psie pieniądze i nie tylko to.
Odpisz