Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Trzeba brać osobną torbę
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2021, 06:58
Prawdziwy polak...
... pójdzie i zakryje to jedno zero
Odpisz
27 października 2021, 07:47
@Fricher: że za 10ml?
Odpisz
20 października 2021, 16:45
Po iluś latach dowiedziałem się jak się nazywa ta wieża z cenami paliw
Odpisz
26 października 2021, 22:41
@AlPoziomka: Nie chcę być nie miły, ale to się nazywa pylon cenowy.
Odpisz
20 października 2021, 17:07
Jedynym ratunkiem dla Polaków to emigracja
Odpisz
26 października 2021, 21:04
@Pomiot: Nie
Odpisz
Edytowano - 26 października 2021, 21:11
ale oczywiście paskudne polactwo woli pokazać, że jest Polakami i zamiast coś zrobić, powiedzą, że się nie da i wolą narzekać
Odpisz
26 października 2021, 21:17
@Pomiot: *Zamach stanu
Odpisz
26 października 2021, 21:44
@Kuman: Można też przejąć władzę na Ukrainie i zainterweniować w Polsce jednocząc oba narody pod protektoratem Ukrainy /s
Odpisz
26 października 2021, 21:49
Zacznijmy w Kyracie i przejdźmy przez pół świata.
Odpisz
Edytowano - 26 października 2021, 21:54
@Kuman: Najlepiej rozpocząć działalność gospodarczą, która to korzystnie wynagradzała by pracowników oraz wspierać biednych w ten sposób, po czym założyć Partię i spróbować zgarnąć jak najszerszy elektorat łącząc idee prawicowe i lewicowe, tworząc jednocześnie wizerunek Partii za nową lepszą Polską, która to skutecznie wprowadza zmiany umacniając ojczyznę wewnętrznie i na arenie międzynarodowej
Odpisz
26 października 2021, 21:55
ńe można po prostu nadrókować więcej pienionszkuf?
/s
Odpisz
26 października 2021, 22:00
@Kuman: To tak nie działa. Inflacje należy zwalczać, głównie z przyczyn ekonomicznych, ale też korzyści społecznych jakie z tego płyną
Odpisz
26 października 2021, 22:01
TO JEST IRONIA.
Nawet jest "/s" na końcu oznaczające sarkazm.
Odpisz
26 października 2021, 22:02
@Kuman: Wiem, ale po prostu chciałem wytłumaczyć komuś kto by nie wiedział, a to czytał
Odpisz
26 października 2021, 22:03
13-letniej julce?
Trzeba mieć chyba ujemne IQ, albo mieć 6 lat, żeby nie wiedzieć co to inflacja.
Odpisz
26 października 2021, 22:07
@Kuman: Uwierz, istnieje wiele osób którzy twierdzą, że inflacja to nie problem, ponieważ pensje rosną i wolą aby ceny i pensja rosła, niż pensja wolniej rosła bez inflacji
Odpisz
26 października 2021, 22:23
Zaraz, to pensja rośnie?
Bo słyszałem różne osoby i wszyscy zgodni "Wszystko rośnie, tylko nie pensja".
Odpisz
26 października 2021, 22:29
@Davir:
2000 23 085,72 (1923,81 x 12)
2001 24 742,20 (2061,85 x 12)
2002 25 598,52 (2133,21 x 12)
2003 26 417,64 (2201,47 x 12)
2004 27 474,84 (2289,57 x 12)
2005 28 563,48 (2380,29 x 12)
2006 29 726,76 (2477,23 × 12)
2007 32 292,36 (2691,03 x 12)
2008 35 326,56 (2943,88 × 12)
2009 37 235,52 (3102,96 x 12)
2010 38 699,76 (3224,98 x 12)
2011 40 794,24 (3399,52 x 12)
2012 42 260,04 (3521,67 x 12)
2013 43 800,72 (3650,06 x 12)
2014 45 401,52 (3783,46 x 12)
2015 46 797,36 (3899,78 x 12)
2016 48 566,52 (4047,21 x 12)
2017 51 258,12 (4271,51 x 12)
2018 55 020,36 (4585,03 x 12)
2019 59 018,04 (4918,17 x 12)
2020 62 009,64 (5167,47 x 12)
Proszę, średnia pensja na przestrzeni lat. Dałem 2000-2020, ale jest od 1950
Odpisz
26 października 2021, 22:11
depresiung bo drogo
Odpisz
20 października 2021, 16:24
Czekaj co
Odpisz
20 października 2021, 16:28
@OwOcomedy: inflacja
Odpisz
20 października 2021, 17:47
@OwOcomedy: jajco
Odpisz
20 października 2021, 16:52
Nie rozumiem o co tyle krzyku, że niby paliwo jest drogie. Nawet 5 groszy nie kosztuje.
Odpisz