Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 października 2021, 16:45
Ja jestem taki 5/10 i nie prawda. Sporo mam dopasowań. Tak jedno na tydzień minimum ale zazwyczaj to z trzy. Problem w tym, że połowa to pasztety a druga połowa przestaje odpisywać już po 5-10 wiadomościach niezależnie od tego co piszę XD
Odpisz
Edytowano - 20 października 2021, 17:30
@Sebzer: W takim razie nie jesteś 5/10, tylko wyższą liczbą... lub niższą
Odpisz
20 października 2021, 17:31
@przemek1ni: Nie to nie to. Po prostu jestem nudny.
Odpisz
20 października 2021, 17:36
@Sebzer: No, czyli jesteś mniej niż 5/10, od piątki zaczynają się ludzie umiarkowanie nienudni
Odpisz
20 października 2021, 18:38
@przemek1ni: te oceny są do wyglądu mądralo
Odpisz
20 października 2021, 19:29
@Sebzer: Targujesz się ze mną jak rasowa Szósteczka
Odpisz
20 października 2021, 20:49
@przemek1ni: ale wiem jak jest xd
Odpisz
23 października 2021, 14:26
@Sebzer: typie, ale wiesz że jeśli masz dopasowanie z "pasztetem" to znaczy że najpierw musiałeś dać tego "paszteta" w prawo xD
Odpisz
23 października 2021, 14:36
@MsCrazyAlex: bo daje wszystkie w prawo aby nie tracić czasu?
Odpisz
23 października 2021, 14:37
@Sebzer: i potem one ci się nie podobają xD
I ty się dziwisz, że laski nie odpisują ci po 5 wiadomościach
Odpisz
23 października 2021, 15:45
@MsCrazyAlex: Ty albo trolujesz albo jesteś tępy.
Atrakcyjne osoby mogą sobie wybierać i ma to sens natomiast nie atrakcyjne osoby i tak są rzadko wybierane więc nie ma sensu tracić czasu na analizowaniu każdego profilu, lepiej przewinąć wszystko w prawo i potem zobaczyć te 3 profile które ci sparowało i z nich coś wybrać.
Odpisz
23 października 2021, 15:51
@Sebzer: nie trolluję. Ale jestem dziewczyną i zdradzę Ci sekret: większość z nas po kilku zdaniach zauważa, że facet klika w prawo jak leci i "bierze co wpadło" i wtedy spi.....amy.
Odpisz
23 października 2021, 15:54
@MsCrazyAlex: ok
Odpisz
24 października 2021, 10:12
@Sebzer: Nie żeby być taką ale to właśnie przez takie zachowanie większość nie jest wybierana na Tinderze. Z mojej strony to wygląda bardziej na to że ja i większość przyjaciółek jakie mam które mają Tindera nie patrzą na to jak ktoś "ładny" jest tylko albo na sam "vibe" zdjęcia czyli czy się uśmiecha, czy umie się ubrać ale w większości przypadków patrzymy głównie na to co pisze o sobie i czy mamy coś wspólnego... Tak jak mówisz, po prostu jesteś nudny.
Odpisz
23 października 2021, 15:38
Bo skala facetów jej jest szkoła.
Coraz mniej wymagająca
Odpisz
23 października 2021, 12:14
Smutne w obu przypadkach
Odpisz
23 października 2021, 11:35
A komu to potrzebne.
Odpisz
23 października 2021, 10:11
Tinder
Odpisz
20 października 2021, 17:13
Ale to by było gejowe
Odpisz