Za rok też coś będzie z maskami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zapraszamy
Należy się za piękne oczy
Deal życia
Nieuczciwa ocena
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2021, 16:05
To już wolę, żeby wszyscy się przebierali za Jokera, niż za jakieś różowe ludziki z kształtami geometrycznymi na łbach
Odpisz
29 października 2021, 21:16
To nasza klasa jest o rok w plecy, bo na dziś zrobili dynię z amogusem.
Odpisz
26 października 2021, 18:43
Ja sie przebiore za kaczynskiego by wyludzac pieniadze
Odpisz
27 października 2021, 08:50
@Nokia_701: To chyba za Rydzyka? Czego by złego nie mówić o Kaczyńskim to akurat z WYŁUDZANIA pieniędzy nie jest znany.
Odpisz
27 października 2021, 11:47
rj, bez kitu
Odpisz
26 października 2021, 23:01
Prawdopodobnie Fortnite na chwilę przez Halloween znowu podbije swoją ilość graczy i ludzie zaczną cosplayować skinki czy coś.
Odpisz
26 października 2021, 22:30
Odpisz
26 października 2021, 18:03
Dlatego ja się przebiorę za kobietę
Odpisz
26 października 2021, 18:06
chuop sie za babe przebierze
Odpisz
26 października 2021, 18:08
@LadyDialga: tak
Odpisz
26 października 2021, 18:15
@nwmjakomdacnazwexd: Mój ojciec by rzucił toporem w telewizor jakby coś takiego zobaczył.
Odpisz
26 października 2021, 18:17
@LadyDialga: Ale w sensie autentycznie, prawdopodobnie tak pójdę do szkoły, ponieważ dlaczego by nie?
Odpisz
26 października 2021, 18:18
@Kuman: oglada telewizje z toporem w reku??????
Odpisz
Edytowano - 26 października 2021, 18:32
@Quackmore: Co w tym dziwnego? Ja do szkoły chodzę z karabinem plazmowym /s
Odpisz
26 października 2021, 18:38
a ja z kością w pysku
Odpisz
26 października 2021, 18:54
@LadyDialga: masz obroze? 😳😳😳😳😳😳
Odpisz
26 października 2021, 19:43
ja do szkoły chodzę z depresją
Odpisz
26 października 2021, 22:13
@Zpolskijestem0: a ja biore mp5 żeby ten, muzyki słuchać…
Odpisz
26 października 2021, 20:16
Ja za Bossa sie przebiore
Odpisz
26 października 2021, 19:43
Ja się przebiorę za stalina
Odpisz
26 października 2021, 18:23
Na Halloween przebieram się za najbardziej odrażająca osobę wszechświata
Plus jest taki, że nawet nie muszę się przebierać
Odpisz
26 października 2021, 18:15
2022 K*bieta
Odpisz
Edytowano - 26 października 2021, 18:01
2022: Cyberpsy
Odpisz
20 października 2021, 20:09
ciekawe jaka będzie kolejna moda
Odpisz
20 października 2021, 20:56
może post apokaliptyczne punki?
Odpisz
20 października 2021, 20:59
ty już się przygorowałeś XD
Odpisz
20 października 2021, 21:01
to prawda że w latach 80 kiedy wyszedł mad max 2 nastolatkowie przebierali się za punki z strzelbami
Odpisz
20 października 2021, 20:33
nierel, na Halloween robię cosplay Włodzimierza Białego jako niski gnom z włosami
Odpisz
20 października 2021, 20:07
zyjemy w spoleczenstwie
Odpisz