Folia bombelkowa najlepsza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Młodzi gniewni
Powodzenia
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2021, 07:33
Czy takie gówno MUSI być tęczowe? Czemu nie w kolorze takim, w którym oczy nie są poddawane zj...niu?
Odpisz
23 października 2021, 19:08
@Gary_: są czasem jedno kolorowe
Odpisz
23 października 2021, 19:11
@Gary_: ladne takie kolorowe tylko ty ponurak jestes
Odpisz
23 października 2021, 19:54
@Quackmore: Ja wolę neutralne kolory które nie je.... w oczy
Odpisz
23 października 2021, 22:53
@Gary_: a ja nie
Odpisz
24 października 2021, 07:14
@Quackmore: Twoja preferencja, moja preferencja, a ty mi wj...łeś się w preferencje.
Odpisz
24 października 2021, 15:10
@Gary_: no co ty ziomus my sie lubimy co nie co nie eehhhhhhh chyba nie
Odpisz
24 października 2021, 16:42
@Quackmore: Coś nie wiesz co powiedzieć?
Odpisz
24 października 2021, 18:27
@Gary_: ehehehehehehehhhhhhh
Odpisz
23 października 2021, 19:11
Ej takie pytanie, jak ktoś ma popita, to czy fajne to jest w ogóle, bo kiedyś to miałam w rękach ale to na kilka sekund i nie wiem czy to fajne
Odpisz
24 października 2021, 10:28
@pieselbialy: Ja posiadam kwadrat i od miesiąca jeszcze mi się nie znudził XDDD
Odpisz
24 października 2021, 01:09
Reject tradition, embrace modernity
Odpisz
23 października 2021, 22:17
Niby czemu? Toż to genialny wynalazek jest. Pyka się to jak odrobinę mniej satysfakcjonująca folia bąbelkowa, ale za to jest wielokrotnego użytku, bezgłośne, i można bez problemu wrzucić w kieszeń/plecak/piórnik/torbę. Wartość terapeutyczno-odstresowująca jest w tym ogromna, kiedy można popykać sobie bąbelki w dowolnym stresującym momencie.
Odpisz
20 października 2021, 21:25
Jezu jak ja nienawidzę tych gówien, jeszcze jak jakiś szczyl bawi sie takim w kształcie amongusa
Odpisz
20 października 2021, 21:27
@DoktorZarazy: jejak kiedy dziecko jest dzieckiem
Odpisz
20 października 2021, 21:32
Upośledzonym dzieckiem
Odpisz
20 października 2021, 23:15
@DoktorZarazy: ja tam nic do tego nie mam jak dziecko bawi się zabawką, też kiedyś tacy byliśmy
Odpisz
23 października 2021, 19:20
@Drag_on: Bardziej chodzi o to, że dziecko zasługuje na lepszą zabawkę niż to gówno
Odpisz
23 października 2021, 20:45
@GigannPlus: no w sumie
Odpisz
23 października 2021, 21:04
@Drag_on: Dziecko, ze swoją wyobraźnią może bawić się nawet drewnianym klockiem, i to bardziej wyobraźnie wykorzystując niż gdyby np: bawiło się lalkami
Odpisz
23 października 2021, 19:43
J...ć popity, prześladują mnie i moich towarzyszy od kilku miesięcy
Odpisz
23 października 2021, 19:21
Gejowa pstrykaczka
Odpisz
20 października 2021, 22:27
Co to jest u góry?
Odpisz
20 października 2021, 22:31
Jakieś zabawki co są w modzie teraz, tak jak kiedyś np. Fidget spinnery i to się chyba PopIt nazywa czy coś w ten deseń
Odpisz
20 października 2021, 21:44
Bratełe ma takiego w kształcie amogusa. I ani to poręczne, ani zabawne, Fajnie pstryka tylko w jedną stronę, a kolor powinien być imo jeden, bo ta mieszanka wygląda, jakby im się farba wylała. Cała zabawka: 3/10
Odpisz
20 października 2021, 21:23
Never forgetti
Odpisz