Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Młodzi gniewni
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2021, 15:14
Świeży chleb z masłem (takim prawdziwym a nie typu delma) i solą <3
Odpisz
26 października 2021, 15:46
Dla mnie najsmaczniejsze są parówki w cieście
Odpisz
25 października 2021, 22:44
Chleb z cziperami cebulowymi i kotletem schabowym
Odpisz
21 października 2021, 10:47
Rel
Odpisz
21 października 2021, 10:47
@OwOcomedy: rel x2
Odpisz
21 października 2021, 10:48
@UberScooot: rel x4
Odpisz
Edytowano - 21 października 2021, 10:53
@PieselWojownik: nie rel *combo stoper*
Odgrzany schabowy z kapustką lepszy, do tego ziemniaczki z koperkiem
Odpisz
25 października 2021, 13:49
@Sirbaloo: koperek to gówno
Odpisz
25 października 2021, 15:01
@Damond: koperek jest kozak, ale odrzewane kotlety to stolec
Odpisz
25 października 2021, 15:27
@GigannPlus: odgrzewane schabowe są dwa razy lepsze od świeżych (ale racja, inne odgrzewane kotlety to masa kałowa) . A koperek jest ekstra do ziemniaczków i ładnie pachnie
Odpisz
25 października 2021, 15:25
Rel
#Tostybeast
Odpisz
25 października 2021, 15:06
O Boże, moja babcia takie ma. Co dziwne o ogólnie dobre tosty z gofrownicy smakują okropnie.
Odpisz
25 października 2021, 14:02
4 jeźdźców smakuwy:
-Tosty
-Tosty z ziołami prowansalskimi
-Tosty z ketchupem
-Tosty z sosem czosnkowym
Odpisz
25 października 2021, 15:05
@GigannPlus: +9999
Odpisz
25 października 2021, 14:55
Tyle że smak curry
Odpisz
25 października 2021, 13:59
rel
Odpisz
25 października 2021, 13:03
Mnie już wk...iają te memy bo ten chłop cały czas nimi nak...ia na ig
Odpisz
25 października 2021, 12:56
Kebab
Odpisz
25 października 2021, 12:42
Sandvich
Odpisz
25 października 2021, 12:47
@Soberker: makes me strooong
Odpisz
21 października 2021, 10:49
grzanki są zaje*iste
Odpisz
21 października 2021, 11:10
@UberScooot: Przecież to tosty
Odpisz
21 października 2021, 11:57
@Nanook: u mnie to zawsze nazywano grzanki, dziękuję za poprawę.
Odpisz
25 października 2021, 12:37
@Nanook: Sandwitch'e
Odpisz
21 października 2021, 11:45
Bagietka zapiekana z mozarellą
Odpisz
21 października 2021, 10:52
Żurek z ziemniakami
Odpisz