Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomak

26 października 2021, 08:07

Czy 05 jest ostatnim rocznikiem je pamiętającym?

Avatar Rinna

26 października 2021, 15:39

@Tomak: Jestem 05 i nigdy takiej nie widziałam. Miałam jedynie takie do magnetofonu.

Avatar Tomak

26 października 2021, 15:42

@Rinna: na twoim przykładzie powiem, że 06 już na pewno ich nie pamięta

Avatar foxkitty

31 stycznia 2022, 21:53

@Tomak: na swoim przykładzie powiem że 07 pamięta

Avatar IkarAviator

26 października 2021, 12:52

Tymczasem ja ostatnio widziałem zabawkę, która trafia w zrozumienie najmłodszych

Avatar mafiax2006

25 października 2021, 23:07

Muszę poszukać u babci na strychu moją kolekcje bajek na VHS

Avatar XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

25 października 2021, 23:16

@mafiax2006: Ja mam u siebie na strychu całe wielkie pudło Wilka i zająca

Avatar Sunrise711

25 października 2021, 20:50

Jak byłam dzieciakiem to panicznie bałam się momentu śnieżenia ekranu, gdy skończyła się bajka na VHS

Avatar BETA_5

25 października 2021, 22:20

@Sunrise711: czemu?

Avatar Sunrise711

25 października 2021, 22:26

@BETA_5: Te mróweczki i ten głośny szum. Myślałam zawsze, że to mrówki i że wyskoczą z ekranu

Avatar Sunrise711

25 października 2021, 22:29

@Sunrise711: I zawsze wolałam rodziców, aby wyłączyli telewizor, bo bałam się podejść.

Avatar BETA_5

25 października 2021, 22:36

@Sunrise711: ja tam VHS widziałem tylko u dziadka ale jak się ekran śnieżył to zaczynałem się modlić bo myślałem, że telewizor opętało

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

25 października 2021, 21:47

pamiętam, że jak byłem mały to w naszym starym domu odtwarzacz VHS czasem sam się włączał w środku nocy albo wypluwał kasetę a rodzice nas straszyli, że duchy chodzą

Avatar AlPoziomka

25 października 2021, 20:11

Czm śmieszy mnie słowo "srajtki"

Avatar marton

25 października 2021, 20:49

@AlPoziomka: bo jest śmieszne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dobrze czasem się oderwać

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niezniszczalne

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka