Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2021, 19:47
Tymczasem lista zmian
-odbicia na samochodach
-nowa mgła
-lepsze oświetlenie
Odpisz
22 października 2021, 19:50
@Bright32: I Ulepszone modele jak z remasterów na xboxa i telefony
Odpisz
22 października 2021, 19:58
@Bright32: Sporo modeli zrobili od nowa oraz zmienili silnik wiec to nie jest to taki leniwy remaster
Odpisz
22 października 2021, 19:59
@Mafelusz: Mówimy o tym co ma być na PC czy o xboxie?
Odpisz
22 października 2021, 20:01
@Bright32: Wszystkie platformy (pc, xbox, playstation itd.) bedą miały taki sam remaster
Odpisz
22 października 2021, 20:02
@Bright32: i naczynia w zlewie sweeta
Odpisz
22 października 2021, 20:03
@Mafelusz: Jak ten nowy remaster wyjdzie jak te stare to będzie śmiesznie
Odpisz
22 października 2021, 20:08
@Bright32: ja tak neutralnie jestem nastawiony do tego remastera. W sensie tak se mi się podoba ta kreskówkowa oprawa ale cieszy mnie fakt ,że nie zrobili poprostu kwadratów w 4k
Odpisz
27 października 2021, 18:05
@Mafelusz:
ten remaster kosztuje 310 zł
Odpisz
27 października 2021, 20:58
@Pabeu: no to czekamy na zniżkę 50% na steamie
Odpisz
27 października 2021, 21:26
@Pabeu: *270 zł. Dodatkowo te 3 gry są na nowym silniku wiec sa to wrecz remaki wiec cena 270 zl za 3 remaki nie jest taka absurdarna. Chociaż i tak słabo ,że wycofali oryginalną trylogie ze sprzedarzy
Odpisz
27 października 2021, 21:27
@StaryBubel: Narazie jest to tylko na social club wiec premiera na steam nie jest pewna
Odpisz
28 października 2021, 15:00
@Mafelusz: za rok czy dwa być może
Odpisz
28 października 2021, 07:57
Teraz będziemy mogli być chadami w HD
Odpisz
23 października 2021, 21:45
Szczerze to sobie niewyobrażałem inaczej tej trylogii
Jakoś tak bez tych kwadratowych mord traci to klimat
Odpisz
22 października 2021, 19:58
to gta chyba było robione w robloxie
Odpisz