Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Tacy sami, a ściana między nami
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2021, 19:37
Tak k...a, zajebisty pomysł, niech się rodzą dzieci osób które genetycznie sa obciążone i niech dzieci mają choroby genetyczne, są niewidome itp, niech kobiety u których ciąża jest ryzykiem rodzą, najwyżej umrą lub oślepną lub wylądują na wózku w czasie porodu, niech sje rodzą dzieci tylko dlatego, żeby nie płacić 500 zł przez co będą znienawidzone przez swoje rodzicielki bo ich nawet nie chciały
Odpisz
29 października 2021, 00:37
@BloodyEyes: Akurat wady genetyczne zaczynają nie być problemem. Mam gen BRCA 1, który zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi (pra babcia miała, babcia miała i mama też miała raka piersi oraz mają ten gen). Szybko u mnie go wykryto i również rozmawiano ze mną jak sobie z tym radzić etc. Jedna z rozmów była o możliwości posiadania potomstwa, gdzie pobierają komórki jajowe, sprawdzają, która ma ten gen i używają tylko te "zdrowe". Następnie poprzez in-vitro można zajść w ciążę. Co prawda pewno w tej fazie ciężko by było jajeczka przebadać na wszystko, ale jednak jakiś progres jest. (Mimo wszystko zamierzam pozostać bezdzietna, ale to z innych powodów)
Odpisz
30 października 2021, 19:32
@Nocta: aLE pRzEciEŻ iN-ViTrO zŁE
Odpisz
30 października 2021, 19:43
@Nocta: a tak na poważnie, masz rację jednak nadal zostaje ryzyko śmierci/oślepnięcia/wyładowania na wózku co utrudnienia wychowanie dziecka a w przypadku ślepoty (całkowitej) jest o tyle gorzej, że kobieta nawet nie zobaczy swojego dziecka. Pozostaje też problem kobiet które nie chcą dzieci bo nie są w stanie im zapewnić godnego bytu, nie mają partnera do rozrodu lub zwyczajnie nie czują się odpowiednie do wychowania dzieci/nie lubią ich i nie chcą niszczyć dziecku życia (ja należę do takich osób, lubie patrzeć na dzieci ale nie umiałabym sie nimi dobrze zająć więc nie chce ich żeby się męczyły) a kolejnym problemem są kobiety bezpłodne które nawet nie umieją zajść w ciążę więc na logikę go nie urodzą
Odpisz
31 października 2021, 00:16
@BloodyEyes: wiem, że jest wiele innych powodów. Rzucam tylko ciekawostką, nic więcej. Jak mówiłam, sama nie zamierzam posiadać dzieci i to z czystego faktu, że ich nie lubię, brzydzą mnie, i wiem, że bym była fatalną matką. Mam psa i za każdym razem jak mnie rodzina pyta o maluchy to mówię, że muszą się zadowolić jego obecnością bo prędzej wezmę drugiego psiaka niż urodzę albo adoptuję dziecko
Odpisz
31 października 2021, 07:35
@Nocta: u mnie jest bardzo podobnie a do tego dochodzi wręcz lęk przed mężczyznami przez co prawie na pewno psychicznie nie dam rady pójść z takim do łóżka żeby mieć to dziecko + brzydzi mnie sam proces zapłodnienia i ciąży (znam go dokładnie przez rozszerzenie z biologii, dlatego)
Odpisz
29 października 2021, 16:25
Nie wiem po co ma być dużo ludzi w Polsce, przecież mniej by było lepiej. Tańsze mieszkania i w ogóle.
Odpisz
29 października 2021, 14:48
Taki tok myślenia jest co najmniej samolubny. Jestem absolutnie pewien, że autor tego komentarza ma dziecko i nie jest świadomy tego, że niektórzy nie są na tyle stabilni finansowo aby sprawić sobie domowego pasożyta
Odpisz
29 października 2021, 12:59
Ale andrzej jest juz prezydentem XD
Odpisz
29 października 2021, 01:26
No tak. Po co studiować w spokoju. Trzeba z dziećmi w drodze żeby skapło 500 plus.
Odpisz
28 października 2021, 21:41
Oby to był tylko troll
Odpisz
28 października 2021, 20:35
Oh boy to strasznie straszny pomysł
mogłabym powiedzieć że prawie tak straszny jak straszdziernik
Odpisz
23 października 2021, 14:23
Powiedzcie, że troll
Odpisz
23 października 2021, 14:23
pewnie tak
Odpisz
28 października 2021, 18:52
to troll
Odpisz
28 października 2021, 18:40
Andrzej do łagru*
Odpisz
28 października 2021, 18:39
W takiego typu komentarzach bardziej pasuje "cud narodzin", "dar Boga", "matka kocha dzieci", a nie "przeżywają udrękę". Nietypowe połączenie
Odpisz
Edytowano - 28 października 2021, 18:21
Czy te duby smalone mają być zabawne? Bo chyba trochę przekraczają pewien poziom...
(Btw, to pewnie clickbait.)
Odpisz
28 października 2021, 18:12
Aż mi się bykowe przypomniało
Odpisz
28 października 2021, 18:10
Kradzione
Odpisz
23 października 2021, 17:56
To się k...a nie r....j. Ja pie....e, cierpieć bo ktoś cierpi. Logiczne.
Odpisz
23 października 2021, 14:18
Ludzie nieużywający mózgu powinni mieć potrącone 1000 zeta miesięcznie... 1000 minus, a te pieniądze przekazać tym którzy psychicznie ucierpieli słuchając ich i byłby obieg zamknięty, nie używasz? Nie musisz, ale musisz zapłacić tym co za ciebie przeżywają udrękę.
Odpisz
23 października 2021, 14:26
mogles chociaz zdjecie wkleic tego komentarza a nie kopiowac tekst :/
Odpisz
23 października 2021, 15:01
Co?
Odpisz
Edytowano - 23 października 2021, 15:22
Jajco
Odpisz
23 października 2021, 15:29
@Mniszek_: masz na twarzy i cię parzy
Odpisz
23 października 2021, 15:53
w punkt
Odpisz