Wiosno! Czy to naprawdę Ty?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Rel
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2014, 17:31
Teraz się cieszycie ze w zimie jak w lecie a jak będzie lato to zima przyjdzie :D
Odpisz
11 marca 2014, 19:53
że co? na dworze jest od 15-20 stopni, zima się skończyła zanim się zaczęła
Odpisz
11 marca 2014, 18:04
Po marcu nie będzie już miała nic do gadania :)
Odpisz
11 marca 2014, 18:19
U mnie już nie ma nic do gadania :P po 20-25 stopni na dworze jest już kurtce mówię papa :3
Odpisz
11 marca 2014, 19:06
@jacek1s: Ja też. Fantastyczna pogoda. :3
Odpisz
11 marca 2014, 18:23
Chyba na odwrót...
Odpisz