Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Droid

12 marca 2014, 20:34

dobre :D
5/5

Avatar dawidkowalski01

12 marca 2014, 21:57

@Droid: podbierasz komentarze wiktorrrowi

Avatar Droid

13 marca 2014, 17:59

@dawidkowalski01: Każdy pisze co chce ... A to moje zdanie.

Avatar dawidkowalski01

13 marca 2014, 21:05

@Droid: jest ono takie samo jak pod każdym innym obrazkiem pod którym jest twój komentarz

Avatar Droid

14 marca 2014, 14:37

@dawidkowalski01: i? nie interesuj się.

Avatar dawidkowalski01

14 marca 2014, 17:26

@Droid: bede

Avatar Droid

14 marca 2014, 19:01

Avatar marchewa221

15 lipca 2014, 22:19

@Droid: brak słów

Avatar Droid

15 lipca 2014, 23:04

@marchewa221: Tak brak słów dla ciebie.

Avatar marchewa221

16 lipca 2014, 08:08

@Droid: dobrze że ty wiesz jakie dobrać

Avatar Droid

16 lipca 2014, 12:59

@marchewa221: widzisz

Avatar marchewa221

16 lipca 2014, 18:18

@Droid: nie widze

Avatar MituDestroyer

6 sierpnia 2018, 10:56

@Droid: Jedi już po ciebie idą

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 18:13

Ja drapię kota po brzuchu i mnie nie atakuje. Kiedy jestem chora to przychodzi i łasi się a kiedy śpiewam mruczy <3

Avatar saskacz

12 marca 2014, 21:40

Nie rozumiem co tu sie bać, kota jak sie podrapie bo brzuchu to nic sie nie stanie :P

Avatar Mijak

12 marca 2014, 22:51

@saskacz: Zależy od kota. Z moim mogę się tak bezpiecznie droczyć. Ale nawet agresywnemu kotu raczej trudno by było uszkodzić cię poważniej, niż kilka drobnych zadrapań na ręce.

Avatar magdaaaa

12 marca 2014, 23:06

@saskacz: jak mojego kota dotyka sie po brzuchu to owija swoje łapy wokół ręki, a nastepnie gryzie i drapie! Więc przyjemnie nie jest...

Avatar saskacz

13 marca 2014, 07:59

@magdaaaa: ale to twój kot.

Avatar messiu

12 marca 2014, 20:19

Dlaczego on się poci

Avatar Aracz

12 marca 2014, 20:28

@messiu: Bo się boi?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Niegrzeczny Oskarek

To się nie może nie udać

Pilne

Fajnie że odpowiedzieli

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka