Lamborghini Aventador pokryty czarnym chromem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2014, 10:31
to jest.... to jest... to jest ***a najlepsze auto jakie widziałem!
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2014, 14:40
@newekiXD: To chyba niewiele w swoim życiu widziałeś ._.
Odpisz
27 czerwca 2014, 15:47
@lufca: oj chyba wielu osobą się avent podoba
Odpisz
27 czerwca 2014, 16:11
@Znawcy21784237: Osobom*. Poza tym sam w sobie jest bardzo ładny, tylko ten chrom mu nie pasuje.
Odpisz
13 marca 2014, 16:15
Kojarzy mi się z ty no... BRAK SYGNAŁU.
Odpisz
13 marca 2014, 14:19
Biedna? daxter1000 dla mnie to NIE JEST FAJNY obrazek. Rozumiem każdy chciałby mieć jakieś super auto, dużo kasy bo w tych czasach to się liczy. Może ktoś nie zarabia tylu pieniędzy? Może kogoś na to nie stać? Dla mnie liczy się i będzie liczyło : rodzina, pieniądze (nie chcę być jakaś bogata czy coś, ale też nie myślcie że chcę być biedna, chcę zarabiać normalne pieniądze), zdrowie i tyle. I jeśli ktoś będzie mi się przechwalał swoim "super sportowym" autem i powie że jestem biedna, to mu odpowiem: "Może nie zarabiam tylu pieniędzy, ale nie mam aż takiego biednego mózgu, aby się tym przechwalać". To moje zdanie, dziękuję za przeczytanie :)
Odpisz
13 marca 2014, 14:26
@wiki2330: Ja tak samo w sumie ;D
Odpisz
13 marca 2014, 14:28
@qbadrewnik: Cieszę się że tak samo uważasz :)
Odpisz
13 marca 2014, 14:29
@wiki2330: Gratuluję ci myślenia. On tego auta nie ma. :)
Odpisz
13 marca 2014, 14:31
@bartekaa5: To że go nie ma nie oznacza że jest biedny -_-
Odpisz
13 marca 2014, 15:43
@wiki2330: ale za to mam audi a4 b5 ;) super autko.Lepszego do szczęścia mi nie potrzeba.Wystarczy że jestem zdrowy mam auto (rodzinne,rodziców) i mam co jeść;)
Odpisz
13 marca 2014, 16:14
@wiki2330: Tak mnie to wzruszylo ze poszedlem se po kanapke ;-;
Odpisz
11 marca 2014, 19:00
Fuuu jak można tak zepsuć auto i to jeszcze takie auto
Odpisz
11 marca 2014, 19:16
@TheWitekDC: Zepsuty to jesteś ty. Widziałeś taki na żywo? Bo myślę i nawet wiem że nie. Taki wygląda ***iście. Ale Ciebie na taki zabieg, ba nawet na takie auto nie jest stać (prawdopodobnie), więc hejtujesz świetnie "pomalowane" auto.
Odpisz
24 marca 2014, 17:11
@Frost_: widziałem kilka ***istych aut i czemu odrazu obrażasz. Tak nie stać mnie a ciebie stać i czy ty widziałeś aventadora na oczy i może mi się nie podobać w takim malowaniu
Odpisz
23 kwietnia 2014, 20:46
@TheWitekDC: Popieram cię niecierpie tak pomalowanych aut. Zapewne jego ojciec jest wlascicielem jakieś firmy dal mu kase kupił sb Aventadora czyli typowy pozer PS PO*** MU TEN SPOILER (NIE CIERPIE JAK KOLWIEK PRZEROBIONYCH AUT CHODZBY TAKI SPOILER)
Odpisz