I co z tego? Teraz i tak nie wejdziemy bezpośrednio. Jak już to baraże ale nie sądzę że przejdziemy. Węgrzy nie są źli i to oni mogą zająć drugie miejsce
Nie no ale szanujmy się, musimy wyjść z grupy, zostały dwa mecze, przeważamy nad Albanią, oni grają z Anglią a my z Andorą. I tak wiem, że z naszymi wszystko jest możliwe
@Polakowaty: no przed mś 2018 to była, jak mnie pamiec nie myli to przed euro 2012 tez dobre 3 wygrane z rzedu. i zagralismy gunwo w grupie z Grecją,Rosja i Czechami i nie wyszlismy xD.
Komentarze
Odśwież1 listopada 2021, 10:30
I co z tego? Teraz i tak nie wejdziemy bezpośrednio. Jak już to baraże ale nie sądzę że przejdziemy. Węgrzy nie są źli i to oni mogą zająć drugie miejsce
Odpisz
Edytowano - 31 października 2021, 09:14
Nie no ale szanujmy się, musimy wyjść z grupy, zostały dwa mecze, przeważamy nad Albanią, oni grają z Anglią a my z Andorą. I tak wiem, że z naszymi wszystko jest możliwe
Odpisz
29 października 2021, 22:53
ostatnio dobra passa, więc jest szansa niedowiarki.
Odpisz
29 października 2021, 23:00
@dzeffos: nie piewszy raz taka passa
Odpisz
29 października 2021, 23:01
@Polakowaty: no przed mś 2018 to była, jak mnie pamiec nie myli to przed euro 2012 tez dobre 3 wygrane z rzedu. i zagralismy gunwo w grupie z Grecją,Rosja i Czechami i nie wyszlismy xD.
Odpisz