Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2021, 10:30
I co z tego? Teraz i tak nie wejdziemy bezpośrednio. Jak już to baraże ale nie sądzę że przejdziemy. Węgrzy nie są źli i to oni mogą zająć drugie miejsce
Odpisz
Edytowano - 31 października 2021, 09:14
Nie no ale szanujmy się, musimy wyjść z grupy, zostały dwa mecze, przeważamy nad Albanią, oni grają z Anglią a my z Andorą. I tak wiem, że z naszymi wszystko jest możliwe
Odpisz
29 października 2021, 22:53
ostatnio dobra passa, więc jest szansa niedowiarki.
Odpisz
29 października 2021, 23:00
@dzeffos: nie piewszy raz taka passa
Odpisz
29 października 2021, 23:01
@Polakowaty: no przed mś 2018 to była, jak mnie pamiec nie myli to przed euro 2012 tez dobre 3 wygrane z rzedu. i zagralismy gunwo w grupie z Grecją,Rosja i Czechami i nie wyszlismy xD.
Odpisz