Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Trucizna

10 stycznia 2021, 22:29

Co to za dziewczyna?

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2014, 13:39

zabiej jastina bimbera a odaj jana pawla 2

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar LadySif

17 kwietnia 2015, 15:27

@XDLiliXD: I Franka Sinatrę przy okazji!

Avatar Pikapool

17 lutego 2017, 21:04

@LadySif: I.....
Hitlera
Bo chce go zaje**ć

Avatar rozwalgo

21 czerwca 2015, 13:09

FNAF plz...

Czemu nie FNAJB?

Avatar Dovahkiin

13 grudnia 2014, 08:02

Dla boga to zbyt mało opłacalne. Chyba, że odda Freddiego z nieba, a da Biebera do piekła za zniszczenie wielu narządów słuchowych i do tego, że jego piosenki to tortury.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2014, 13:36

Niech Michaela Jacksona odda

Avatar daniel13122003

15 marca 2014, 15:44

Jackson to zbok!!

Avatar INIINI

15 marca 2014, 18:28

@daniel13122003: Jasne w 2009 roku FBA potwierdziło jego niewinność

Avatar daniel13122003

15 marca 2014, 19:46

@INIINI: spk ale nie oglądam takiego czegoś bo go nie lubie :D i nawet niewiedzialem cos mi brat gadal

Avatar keitel

15 marca 2014, 17:12

Bitch please, dla Boga to zbyt badziewny deal by się zgodził :P

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2014, 20:26

Zabierz lepiej te obrazki,które męczą i nie śmieszą już od roku.

Avatar kulujulu

14 marca 2014, 22:16

To one kiedykolwiek śmieszyły?

Avatar daniel13122003

Edytowano - 15 marca 2014, 15:48

@kulujulu: nie śmieszyły, nie śmieszą i nigdy nie będą śmieszyć (no chyba że tych co mają je na awatarach). ale za chwile im się znudzą

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2014, 12:53

Bóg to nie frajer nie da se wcisnąć byle gówna

Avatar richter

15 marca 2014, 10:09

CO WY MACIE DO TEGO BIEBERA SAM GO NIE LUBIĘ ALE BEZPRZESADY

Avatar Mijak

14 marca 2014, 23:15

Jeden pedałem był, drugi jest za takiego uważany. Ale nieważne kto jest pedałem, ważne że jeden jest sk****em, któremu sława się rzuciła na mózg i który na muzyce się nie zna, a drugi był prawdziwym artystą.

Avatar siemek22

15 marca 2014, 10:12

@Mijak: Proszę się zapoznać ze znaczeniem słowa ,,pedał''.Dziękuję.

Avatar Lord_Nailock

14 marca 2014, 23:06

Nie słucham go,nawet nie znam prawie gościa :>

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar robogirl

16 marca 2014, 14:00

@Lord_Nailock: akurat

Avatar Jeff_The_Killer_

Edytowano - 28 grudnia 2014, 14:32

@robogirl: ból dupy muszą mieć te zwierzęta które od ciebie wychodzą XD sorry nie mogłem się powstrzymac

Avatar
Rudy_Kruliczek

14 marca 2014, 21:52

Freddie (i nie tylko on) będzie żył na zawsze w naszych sercach i sercach następnych pokoleń i następnych. Natomiast biberek... no.

Avatar Menek

14 marca 2014, 21:37

Zabierz nawet całe to współczesne gówno chociaż za cząstkę Freddiego :(

Avatar kuba1996

14 marca 2014, 20:24

Albo Michaela Jacksona

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2014, 21:14

@kuba1996: Tyż prowda.

Avatar kotekada4

14 marca 2014, 21:07

FREDDIE <3 <3 Boże <3 ;"(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Mało znany szczegół

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nieuczciwa ocena

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka