Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2021, 22:29
Co to za dziewczyna?
Odpisz
13 grudnia 2014, 13:39
zabiej jastina bimbera a odaj jana pawla 2
Odpisz
4 lutego 2015, 12:47
I Kurta Cobiana
Odpisz
30 marca 2015, 17:15
@max1234: I Elvisa Presleya!
Odpisz
2 kwietnia 2015, 23:05
@LadySif: i Michaela Jacksona
Odpisz
17 kwietnia 2015, 15:27
@XDLiliXD: I Franka Sinatrę przy okazji!
Odpisz
17 lutego 2017, 21:04
@LadySif: I.....
Hitlera
Bo chce go zaje**ć
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:09
FNAF plz...
Czemu nie FNAJB?
Odpisz
13 grudnia 2014, 08:02
Dla boga to zbyt mało opłacalne. Chyba, że odda Freddiego z nieba, a da Biebera do piekła za zniszczenie wielu narządów słuchowych i do tego, że jego piosenki to tortury.
Odpisz
15 marca 2014, 13:36
Niech Michaela Jacksona odda
Odpisz
15 marca 2014, 15:44
Jackson to zbok!!
Odpisz
15 marca 2014, 18:28
@daniel13122003: Jasne w 2009 roku FBA potwierdziło jego niewinność
Odpisz
15 marca 2014, 19:46
@INIINI: spk ale nie oglądam takiego czegoś bo go nie lubie :D i nawet niewiedzialem cos mi brat gadal
Odpisz
15 marca 2014, 17:12
Bitch please, dla Boga to zbyt badziewny deal by się zgodził :P
Odpisz
11 marca 2014, 20:26
Zabierz lepiej te obrazki,które męczą i nie śmieszą już od roku.
Odpisz
14 marca 2014, 22:16
To one kiedykolwiek śmieszyły?
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2014, 15:48
@kulujulu: nie śmieszyły, nie śmieszą i nigdy nie będą śmieszyć (no chyba że tych co mają je na awatarach). ale za chwile im się znudzą
Odpisz
15 marca 2014, 12:53
Bóg to nie frajer nie da se wcisnąć byle gówna
Odpisz
15 marca 2014, 10:09
CO WY MACIE DO TEGO BIEBERA SAM GO NIE LUBIĘ ALE BEZPRZESADY
Odpisz
14 marca 2014, 23:15
Jeden pedałem był, drugi jest za takiego uważany. Ale nieważne kto jest pedałem, ważne że jeden jest sk****em, któremu sława się rzuciła na mózg i który na muzyce się nie zna, a drugi był prawdziwym artystą.
Odpisz
15 marca 2014, 10:12
@Mijak: Proszę się zapoznać ze znaczeniem słowa ,,pedał''.Dziękuję.
Odpisz
14 marca 2014, 23:06
Nie słucham go,nawet nie znam prawie gościa :>
Odpisz
15 marca 2014, 10:18
@Lord_Nailock: KTÓREGO, BO JAK DRUGIEGO NIE ZNASZ TO ZABIJE
Odpisz
15 marca 2014, 14:50
@robogirl: Nie miej ból dupy dziewczynko,wiem że ten drugi to Freddy (chyba) w zespole queen?? mówię że go nie znam i nie słucham.
Odpisz
15 marca 2014, 17:13
@Lord_Nailock: Ciekawe kto ma ból dupy? Mam 21 lat i jestem na weterynari.
Odpisz
16 marca 2014, 11:37
@robogirl: ''KTÓREGO, BO JAK DRUGIEGO NIE ZNASZ TO ZABIJE'' ta jasne..... i ty masz ból dupy xd .
Odpisz
16 marca 2014, 14:00
@Lord_Nailock: akurat
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2014, 14:32
@robogirl: ból dupy muszą mieć te zwierzęta które od ciebie wychodzą XD sorry nie mogłem się powstrzymac
Odpisz
14 marca 2014, 21:52
Freddie (i nie tylko on) będzie żył na zawsze w naszych sercach i sercach następnych pokoleń i następnych. Natomiast biberek... no.
Odpisz
14 marca 2014, 21:37
Zabierz nawet całe to współczesne gówno chociaż za cząstkę Freddiego :(
Odpisz
14 marca 2014, 20:24
Albo Michaela Jacksona
Odpisz
14 marca 2014, 21:14
@kuba1996: Tyż prowda.
Odpisz
14 marca 2014, 21:07
FREDDIE <3 <3 Boże <3 ;"(
Odpisz