Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Phi!
To by wystarczyło
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2017, 23:29
Trenuję ostro a w życiu zakwasów nie miałem :/
Odpisz
15 marca 2014, 18:57
Najsłodszy ból to raczej ten po upojnej nocy.
Odpisz
15 marca 2014, 10:39
Zakwasy są okropne...
Odpisz
15 marca 2014, 09:11
Najsłodszy ból jest wtedy, gdy się zedzrze skóre z kłykci na pięściach, gdy uderzyło sie kogoś, kogo nienawidzisz
Odpisz
14 marca 2014, 19:58
Stanie na rękach do mostku robi swoje... :c
Odpisz
14 marca 2014, 19:15
Stwierdził bym że fałsz, każdy ból jest lepszy od tego z zakwasów choćby to były tortury lub bycie spalanym żywcem.
Odpisz
14 marca 2014, 18:39
Po Wczorajszych 150 przysiadach... Szkoda, że nie mogę po schodach schodzić...
Odpisz
14 marca 2014, 18:08
Raczej cukrzycy...
Odpisz
12 marca 2014, 16:53
Coś w tym jest. :)
Odpisz