Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DoraExplora

5 listopada 2021, 10:08

ja kiedyś chodziłam sobie przez salę od WF-u i nagle mnie trafiła w głowę piłka od koszykówki a ja niewzruszona szłam sobie dalej

Avatar Chinska_podrobka

29 czerwca 2023, 20:51

@DoraExplora: I bardzo dobrze

Avatar Leishh

6 listopada 2021, 20:42

we mnie w podstawówce specjalnie rzucali piłką i przez to się boję

Avatar LensNewman

6 listopada 2021, 20:32

Nie rel, obrywanie piłką jest spoczko

Avatar Dziwny_osobnik

Edytowano - 30 października 2021, 20:22

Nie rel, łapię piłkę a nie drę mordy jak idiotka

Avatar Rhokai

6 listopada 2021, 09:50

@Dziwny_osobnik: fajnie

Avatar janoka665

5 listopada 2021, 17:52

jestem dziewczyną i bardzo rel

Avatar Rhokai

6 listopada 2021, 09:50

@janoka665: wdółgłos za bycie k*bietą

komentarz obrazkowy

Avatar janoka665

6 listopada 2021, 12:42

@Rhokai: +1

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2021, 16:41

Ja jestem chłopem ale też tak mam. Moja klasa sie śmieje że sie piłki boje ale ja nie lubie jak jakieś twarde okrągłe gówno zapi.....a w moją stronę

Avatar Szkieletmati

5 listopada 2021, 15:29

rel

Avatar Quackmore

5 listopada 2021, 15:23

baby glupie hehe

Avatar kubagrzymkowski04

5 listopada 2021, 13:28

Calling daddy is gross.
Stop kinkshaming me.
Kinkshame is my kink.
*scream*

Avatar Geraltzriviv

5 listopada 2021, 12:33

Nie potrafię się o tym przekonać

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2021, 10:47

Nie rel

Avatar Loginamika04

5 listopada 2021, 10:34

Nie prawda

Avatar Akosz

30 października 2021, 23:46

Pierwsza klasa technikum gdy typ z czwartej kopnie piłkę w ich stronę

Avatar Oliwier256

30 października 2021, 22:25

Kisnę XD

Avatar surrrfankaUwU

30 października 2021, 22:11

duże rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzykrotny T

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

A, okej

Pozdrawiam świetliki

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka