Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Szybki jak błyskawica
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2021, 19:40
Boczek z jajecznicą?
Pomijając, że jest to po prostu obrzydliwe, to na dodatek jest cholernie niezdrowe.
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2021, 17:48
@starmagedon: Ale bardzo smaczne. Aromat wędzonego boczku przechodzi do jajecznicy i jest bardzo dobra
Odpisz
1 listopada 2021, 17:48
Co ma jedno do drugiego? Przecież zawsze do jajecznicy można dodać boczek. Niezależnie czy jest na maśle, oleju czy smalcu
Odpisz
30 października 2021, 19:44
Gdzie wy tu widzicie obrzydliwy posiłek, przecież to śniadanie bogów
Odpisz
30 października 2021, 19:47
@Casul: gdzie ty tu widzisz jajecznice?
Odpisz
30 października 2021, 19:48
@XDudek: Możesz wymieszać jajka na patelni z tym bekonem a smak pozostanie ten sam
Odpisz
30 października 2021, 19:50
@Casul: jajczecznica nie smakuje tak samo jak jajko sadzone NIE SZKALUJ JAJECZNICY
Odpisz
30 października 2021, 19:50
@Casul: No ja widzę np na tym zdjęciu. Nie wiem jak można jeść to razowe gówno, przecież to jest obrzydliwe.
Odpisz
30 października 2021, 19:51
@XDudek: Ano, sadzone gorsze. Co nie zmienia faktu, że jajka + bekon to świetne połączenie
Odpisz
30 października 2021, 20:42
@Casul: Ja nie jem śniadania
Odpisz
1 listopada 2021, 17:26
@Bejz_: k...a bejz_ nie trolluj
Odpisz
1 listopada 2021, 16:29
Ja wolę jajecznicę tylko na maśle z dodatkiem soli
Odpisz
1 listopada 2021, 16:25
Akurat nie rel
Odpisz
31 października 2021, 11:44
Boczek poszedł schodami do nieba
Odpisz
30 października 2021, 19:42
boczek to najgorsze co możesz dodać to jajeczniczy
Odpisz
30 października 2021, 19:43
@XDudek: +1.
Odpisz
30 października 2021, 19:52
@XDudek: czemu?
Odpisz
30 października 2021, 19:54
@Oliwier256: kwestia gustu
poza tym: kiełbasa, szynka, cokolwiek ale nie boczek
Odpisz
30 października 2021, 20:01
@XDudek: Literalnie jedyny Twój komentarz, któremu dałam czerwone
Odpisz
30 października 2021, 20:03
@sztywny_kij: ale żeby od razy takie ciężkie działa wytaczać
Odpisz
30 października 2021, 20:05
@XDudek: Boczek w jajecznicy to pokarm bogów, nikt ani nic nie zmieni mojego zdania
Odpisz
30 października 2021, 20:06
@sztywny_kij: ej zmień zdanie
Odpisz
30 października 2021, 20:09
@sztywny_kij: holipka, zawsze działało
Odpisz
30 października 2021, 20:09
@XDudek: Ok
Odpisz
30 października 2021, 20:09
@sztywny_kij: miałaś tak nie mówić
Odpisz
30 października 2021, 20:12
@XDudek: No to przepraszam
Boczek jest najlepszą rzeczą daną ludzkości
Odpisz
30 października 2021, 20:12
@sztywny_kij: nieprawda bo herbatniki w czekoladzie
Odpisz
30 października 2021, 20:14
@XDudek: No i jeszcze kwas chlebowy
Odpisz
30 października 2021, 20:14
@sztywny_kij: a, no tak, jasne
Odpisz
30 października 2021, 20:16
@XDudek: To chyba doszliśmy do porozumienia zdaje się chyba
Odpisz
30 października 2021, 20:17
@sztywny_kij: no, możena tak powiedzieć
Odpisz
30 października 2021, 19:50
Na górze bo tu nie mieszka
Odpisz
30 października 2021, 19:48
Ale duże rel
Odpisz