Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2021, 08:32
Ja mam odwrotnie, nie potrafię zasnąć kiedy potrzebuję.
Odpisz
2 listopada 2021, 22:17
To ja za każdym razem kiedy oglądam film później niż o 23 :')
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2021, 22:07
A potem zapominasz co się działo w tym odcinku przez ten czas.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2021, 20:37
Pamiętam, że przestalam oglądać seriale w łóżku + późno w nocy, bo swego czasu jak to robiłam to zasypiałam
Czasami wieczorami coś obejrzę, ale wolę to robić na krześlę, bo tam nie zasnę, a w łóżku już tak
Odpisz
2 listopada 2021, 20:13
I dostajesz paraliżu sennego
Odpisz
31 października 2021, 01:24
Ja kiedyś zasnąłem grając w grę lol. Pamiętam, że przed snem już się nawet nie mogłem skupić na graniu i w ...j ciężko było w ogóle grać przez to.
Odpisz