Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2021, 18:36
niezłe
Odpisz
31 października 2021, 01:30
Ciekawe którego popierał
Odpisz
31 października 2021, 01:37
@Benios30:
Odpisz
31 października 2021, 01:43
@Bejz_: Dziękuję
Odpisz
31 października 2021, 12:46
@Benios30: spk
Odpisz
31 października 2021, 07:05
Em
Chad raczej nie zabijałby ludzi z takiego powodu
\_____________/
Odpisz
31 października 2021, 08:22
@Alfa7: uwierz mi, zabijałby. Mój brat próbował mnie zabić za samo bycie w fandomie to szlachcic z czasów gdy mogłeś urządzić morderczy pojedynek o jakąś babkę która i tak potem okazuje się być lesbijką, też może zabijać ludzi z powodu dwóch poetów, których książek nawet nie czytał. Wniosek? ludzie są dziwni
Odpisz
Edytowano - 31 października 2021, 08:52
@RayGuy_Player: Ale taki ktoś nie jest chadem
Odpisz
31 października 2021, 09:43
@RayGuy_Player: a jaki fandom?
Odpisz
31 października 2021, 10:05
@Drag_on: Zobacz sobie na profilowe.
Odpisz
31 października 2021, 10:17
@Alfa7: Oczywiście że jest. Zrozum że w byciu chadem nie musi być nic dobrego. Chad symbolizuje "zbazowanie", co zazwyczaj oznacza to samo co "zje**nie".
Odpisz
31 października 2021, 12:46
@Alfa7: Typowy poziom umysłowy katola. Przypisujesz chadowi jakieś inne, zupełnie niepowiązane z chaderstwem cechy, tylko dlatego, że dla ciebie brak tych cech jest zły.
Gówno prawda. Chad nie oznacza bycia nieskończenie dobrym, tylko bycie męskim koxem.
Odpisz
Edytowano - 31 października 2021, 14:16
@Kuman: a to się nie dziwię że chciał go zabić xD
Odpisz
3 listopada 2021, 07:11
@Drag_on: bardzo dojrzałe
Odpisz
3 listopada 2021, 10:50
@RayGuy_Player: wiem
Odpisz
3 listopada 2021, 15:26
@Drag_on: chciałem choć trochę zapomnieć o swoich problemach...
Odpisz
31 października 2021, 01:59
to w sumie tak samo jak te ironiczne weeby co się kłócą która waifu najlepsza a żadnych hardych moegówien nie oglądali
Odpisz
31 października 2021, 01:31
A poza tym, to wtf dlaczego on ma taki hełm?
Odpisz
31 października 2021, 01:46
@Bejz_: Pewnie przez skojarzenie morionu (nazwa hełmu) z tamtym okresem, choć raczej do szlachcica on nie pasuje.
Odpisz
31 października 2021, 12:43
@abc123def: No właśnie. Szlachcic takiego hełmu nawet nie miał, bo po co? xD
I nie pojedynkowało się w zbrojach raczej (zwłaszcza jeśli pojedynkowali się ludzie którzy ich nie mają).
Poza tym tak szczerze, to nawet gdyby był wojskowym, to mi osobiście morion jakoś mi nie pasuje do Neapolu w XVII wieku, ale nie będę nic mówił, bo w sumie nie wiem i raczej nic nie znajdę w necie na ten temat.
Odpisz
20 lipca 2022, 11:35
@Bejz_: morion nie był z Włoch a z Hiszpanii
Fo się tutaj nie zgadza
Odpisz