Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Geraltzriviv

31 października 2021, 18:36

niezłe

Avatar Benios30

31 października 2021, 01:30

Ciekawe którego popierał

Avatar Bejz_

31 października 2021, 01:37

Avatar Benios30

31 października 2021, 01:43

@Bejz_: Dziękuję

Avatar Bejz_

31 października 2021, 12:46

@Benios30: spk

Avatar Alfa7

31 października 2021, 07:05

Em
Chad raczej nie zabijałby ludzi z takiego powodu
\_____________/

Avatar RayGuy_Player

31 października 2021, 08:22

@Alfa7: uwierz mi, zabijałby. Mój brat próbował mnie zabić za samo bycie w fandomie to szlachcic z czasów gdy mogłeś urządzić morderczy pojedynek o jakąś babkę która i tak potem okazuje się być lesbijką, też może zabijać ludzi z powodu dwóch poetów, których książek nawet nie czytał. Wniosek? ludzie są dziwni

Avatar Alfa7

Edytowano - 31 października 2021, 08:52

@RayGuy_Player: Ale taki ktoś nie jest chadem

Avatar Drag_on

31 października 2021, 09:43

@RayGuy_Player: a jaki fandom?

Avatar Kuman

31 października 2021, 10:05

@Drag_on: Zobacz sobie na profilowe.

Avatar Mijak

31 października 2021, 10:17

@Alfa7: Oczywiście że jest. Zrozum że w byciu chadem nie musi być nic dobrego. Chad symbolizuje "zbazowanie", co zazwyczaj oznacza to samo co "zje**nie".

Avatar Bejz_

31 października 2021, 12:46

@Alfa7: Typowy poziom umysłowy katola. Przypisujesz chadowi jakieś inne, zupełnie niepowiązane z chaderstwem cechy, tylko dlatego, że dla ciebie brak tych cech jest zły.
Gówno prawda. Chad nie oznacza bycia nieskończenie dobrym, tylko bycie męskim koxem.

Avatar Drag_on

Edytowano - 31 października 2021, 14:16

@Kuman: a to się nie dziwię że chciał go zabić xD

Avatar RayGuy_Player

3 listopada 2021, 07:11

@Drag_on: bardzo dojrzałe

Avatar Drag_on

3 listopada 2021, 10:50

Avatar RayGuy_Player

3 listopada 2021, 15:26

@Drag_on: chciałem choć trochę zapomnieć o swoich problemach...

Avatar Halo55

31 października 2021, 01:59

to w sumie tak samo jak te ironiczne weeby co się kłócą która waifu najlepsza a żadnych hardych moegówien nie oglądali

Avatar Bejz_

31 października 2021, 01:31

A poza tym, to wtf dlaczego on ma taki hełm?

Avatar abc123def

31 października 2021, 01:46

@Bejz_: Pewnie przez skojarzenie morionu (nazwa hełmu) z tamtym okresem, choć raczej do szlachcica on nie pasuje.

Avatar Bejz_

31 października 2021, 12:43

@abc123def: No właśnie. Szlachcic takiego hełmu nawet nie miał, bo po co? xD
I nie pojedynkowało się w zbrojach raczej (zwłaszcza jeśli pojedynkowali się ludzie którzy ich nie mają).

Poza tym tak szczerze, to nawet gdyby był wojskowym, to mi osobiście morion jakoś mi nie pasuje do Neapolu w XVII wieku, ale nie będę nic mówił, bo w sumie nie wiem i raczej nic nie znajdę w necie na ten temat.

Avatar piotrkacz

20 lipca 2022, 11:35

@Bejz_: morion nie był z Włoch a z Hiszpanii
Fo się tutaj nie zgadza

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar harry_malfoy
Dodane przez: harry_malfoy

Niegrzeczny Oskarek

Szybki jak błyskawica

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To będzie bolało

Pozdrawiam świetliki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka