Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2014, 15:29
Bin Laden wolałby raczej 72 dziewice w Islamskim raju :P
Odpisz
12 marca 2014, 19:33
@Paulius: chodzi o ośmieszenie chrześcijaństwa że przed śmiercią jak się zaakceptuje jako wiarę to się pójdzie do raju :P
ale to tak nie działa :P
Odpisz
15 marca 2014, 12:51
@mmatik: Racja bo bóg nie istnieje
Odpisz
15 marca 2014, 13:00
@majki909: Weź tak nie mów, bo znowu będą płakać...
Odpisz
15 marca 2014, 13:06
@majki909: Jeśli masz na myśli Boga chrześcijańskiego, to z wielkiej litery.
Odpisz
15 marca 2014, 13:30
@Polska_z4smazka: To wyjątkowo dziwne. Bo wiara wychodzi z nas samych i jeśli ktoś wierzy czy nie wierzy to jego sprawa. A co mi po czyiś słowach ?
Odpisz
15 marca 2014, 13:41
@majki909: to już kwestia każdego z osobna...
Odpisz
15 marca 2014, 13:43
@Mnich1: Właśnie o to mi chodzi. Zawsze, jak ktoś obraża Boga zaczyna się kłótnia. Proszę go więc, by tak nie mówił bo będzie spam i jak jakiś użytkownik wejdzie w komentarze nie będzie mógł zejść do kolejnego obrazka...
Odpisz
15 marca 2014, 13:50
@Polska_z4smazka: Dlatego najlepszym sposobem jest to po prostu zignorować. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby komuś się w internecie udało nawrócić czy to na teizm czy ateizm. Zawsze potem pojawiają się "znawcy" wszelkich zasad wiary i jedynie tanimi chwytami nakierowują na dany tor. Nudne to się robi i jedynie można to zignorować.
Odpisz
15 marca 2014, 13:59
@Polska_z4smazka: RAcja
Odpisz
15 marca 2014, 14:00
@Adoreus: Płacz dalej...
Odpisz
15 marca 2014, 15:22
@Mnich1: to mało widziałeś. Na filmwebie widziałem ateistę, który nawrócił się na chrześcijaństwo.
Odpisz
15 marca 2014, 16:41
@majki909: Nareszcie ktoś kto mówi po ludzku.
Odpisz
15 marca 2014, 17:18
@majki909: To, że jestem katolikiem nie miało nic wspólnego z moim komentarzem, odwołałem się jedynie do reguł ortografii. Kwestii religijnych tu nie wyciągam, bo zgadzam się z Mnichem1, że w Internecie nie sposób kogokolwiek na cokolwiek nawrócić.
Odpisz
16 marca 2014, 13:02
@majki909: ujmę to tak: ateiści dali strzałkę w górę, chrzeiścijanie w dół
Odpisz
16 marca 2014, 14:35
@Geodude: Agnostycy też dali w dół.
Odpisz
15 marca 2014, 19:01
ale podczas tej akcji jeden z helikopterów się rozbił więc czemu obydwa latają?
Odpisz
15 marca 2014, 15:04
hciał tego
Odpisz
15 marca 2014, 12:53
Jeśli się PRAWDZIWIE I BEZINTERESOWNIE zaakceptuje Jezusa wtedy ma się szansę na zbawienie, lecz i tak trzeba odkupić swoje grzechy w czyśćcu.
Odpisz
15 marca 2014, 12:49
On jest sprytny jak cholera.
Odpisz
15 marca 2014, 12:39
Jeden z lepszych gifów ostatnich dni :D :D :D
5/5
Odpisz
15 marca 2014, 12:37
Przykro mi panie Osama, to tak nie działa ;3
Odpisz
14 marca 2014, 21:02
Family Guy - i wszystko jasne.
Odpisz