Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To by wystarczyło
Tacy sami, a ściana między nami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2021, 16:09
Mordo podczas 2 wś nikt nie użył gazów bojowych ani innej bronii chemicznej. Jedyne rozpylenie broni chemicznej nastąpiło na skutek bombardowania amerykańskich okrętów i uszkodzenia zbiornika z gazem musztardowym.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2021, 18:06
Raczej skoro pradziadek to 1wś
Odpisz
2 listopada 2021, 22:48
@MeenziPL: Gaz np chlor użyty przez Niemców w II bitwie pod Ypres by się zaliczył?
Odpisz
3 listopada 2021, 07:35
ogólnie gazy
Odpisz
2 listopada 2021, 23:03
Ach ten chlor
Odpisz
2 listopada 2021, 21:51
Ahh i ten zapach toksyn o poranku
Odpisz
2 listopada 2021, 19:41
Jak to przeszło
Ten mem z dwoma znakami zaburza równowagę 4 wymiarów
Odpisz
2 listopada 2021, 17:42
Z dzidy j*b da ci w łeb OPie
Odpisz
2 listopada 2021, 17:04
Watermulan strony
Strony rozrywkowej uderzenie z zaostrzonego patyka
Odpisz
2 listopada 2021, 16:00
2 dni temu czy tam wczoraj mem z markiem kłejka a teraz marek dźgnięcia z patyka.
admin co jest?
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2021, 15:52
Oh wnusiu, pamiętam jak ta chemia wylała mi się na rękę i musiałem jechać do Krankerhaus
Odpisz
2 listopada 2021, 15:39
A cóż to za wodny marek?
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2021, 15:36
OPIE!!!
Odpisz
2 listopada 2021, 15:29
Brawo adminq.
Widzę, że jejavit mocno na oczy działa, że nie widzisz tego.
Albo zrobił to specjalnie, bo wie jak bardzo gówniana jest jego strona, dlatego promuje inne.
Odpisz
2 listopada 2021, 14:52
Boży, czyś ty stracił już wzrok od przeglądania memów po nocach?
Odpisz
2 listopada 2021, 14:50
Boży załóż okulary
Odpisz
2 listopada 2021, 14:45
Rel jestem Niemcem
Odpisz