Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2021, 16:09
Mordo podczas 2 wś nikt nie użył gazów bojowych ani innej bronii chemicznej. Jedyne rozpylenie broni chemicznej nastąpiło na skutek bombardowania amerykańskich okrętów i uszkodzenia zbiornika z gazem musztardowym.
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2021, 18:06
Raczej skoro pradziadek to 1wś
Odpisz
2 listopada 2021, 22:48
@MeenziPL: Gaz np chlor użyty przez Niemców w II bitwie pod Ypres by się zaliczył?
Odpisz
3 listopada 2021, 07:35
ogólnie gazy
Odpisz
2 listopada 2021, 23:03
Ach ten chlor
Odpisz
2 listopada 2021, 21:51
Ahh i ten zapach toksyn o poranku
Odpisz
2 listopada 2021, 19:41
Jak to przeszło
Ten mem z dwoma znakami zaburza równowagę 4 wymiarów
Odpisz
2 listopada 2021, 17:42
Z dzidy j*b da ci w łeb OPie
Odpisz
2 listopada 2021, 17:04
Watermulan strony
Strony rozrywkowej uderzenie z zaostrzonego patyka
Odpisz
2 listopada 2021, 16:00
2 dni temu czy tam wczoraj mem z markiem kłejka a teraz marek dźgnięcia z patyka.
admin co jest?
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2021, 15:52
Oh wnusiu, pamiętam jak ta chemia wylała mi się na rękę i musiałem jechać do Krankerhaus
Odpisz
2 listopada 2021, 15:39
A cóż to za wodny marek?
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2021, 15:36
OPIE!!!
Odpisz
2 listopada 2021, 15:29
Brawo adminq.
Widzę, że jejavit mocno na oczy działa, że nie widzisz tego.
Albo zrobił to specjalnie, bo wie jak bardzo gówniana jest jego strona, dlatego promuje inne.
Odpisz
2 listopada 2021, 14:52
Boży, czyś ty stracił już wzrok od przeglądania memów po nocach?
Odpisz
2 listopada 2021, 14:50
Boży załóż okulary
Odpisz
2 listopada 2021, 14:45
Rel jestem Niemcem
Odpisz