Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Przypałowo
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2021, 22:27
Pfff amatorka
*Wyciąga karabin*
Odpisz
1 listopada 2021, 10:11
ja mam pistolet na wodę, na kulki i nerfa załadowanego ostrą amunicją.
Ja nie osądzam grzeszników, ja tylko odsyłam ich przed oblicze Pana, gdzie otrzymają słuszną odpłatę
Odpisz
1 listopada 2021, 06:46
Nie rel, moi dziadkowie zawsze obchodzą halloween. No i dzieci nie chodzą po domach.
Odpisz
31 października 2021, 23:10
A moja babcia z dziadkiem nawet sobie dynie porobili
Odpisz
31 października 2021, 16:57
Szczęśliwego Halloween wszystkim!
Odpisz
31 października 2021, 17:23
@Jogurt_12: A dziękuję. I z wzajemnością.
Odpisz
31 października 2021, 19:04
@Jogurt_12: nawzajem
Odpisz
31 października 2021, 21:54
@Jogurt_12: wzajemnie
Odpisz
Edytowano - 31 października 2021, 17:19
U mnie były dziewczyny przebrane za wiedźmy, niemieliśmy cukierków
Więc spaliliśmy je na stosie
Odpisz
31 października 2021, 16:33
(WDECH)
REL
Odpisz
31 października 2021, 16:06
TVP: *angry noises*
Odpisz
31 października 2021, 13:57
Halloween to trochę cringe
Odpisz
31 października 2021, 13:53
Ja poszukam starych cukierków pod szafą i im dam.
Odpisz
31 października 2021, 12:20
Ja mam w planach rzucać ziemniakami
Odpisz
31 października 2021, 12:23
@Ignisus: hmm ciekawe gdzie będziesz je trzymać
Odpisz
31 października 2021, 12:32
@Rebelian_Chaosu: W ludzi którzy chcą cukierki
Odpisz
31 października 2021, 12:33
@Ignisus: my będziemy rzucać
Odpisz
31 października 2021, 12:37
@Rebelian_Chaosu: nasze ziemniaki, nasze dzieci
Odpisz
Edytowano - 31 października 2021, 12:37
@KufelMleka: nasze piwnice pełne dzieci
Odpisz
31 października 2021, 12:30
Dzieckorolka
Odpisz
31 października 2021, 12:17
A ja ide na spacer
Odpisz
31 października 2021, 12:26
@Rebelian_Chaosu: nie wygodniej by ci było na stojąco
Odpisz
Edytowano - 31 października 2021, 12:26
@Krzyniu: ale to mój brat na czworaka
Odpisz
31 października 2021, 12:27
@Rebelian_Chaosu: a to głupi jakiś
Odpisz
31 października 2021, 12:27
@Krzyniu: nie ma skolioze o 10 do 15
Odpisz
31 października 2021, 12:23
I prawidłowo.
Odpisz