Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Schabowy_nie_mielony

9 listopada 2021, 09:15

"AHHAHAHah ale smiezne hahahahaaahhh śmianie się z relgii chrześcijanśkiej hueheueheuheuehu bo przecieź islam jest jedyno dobro wiaro huheuehueuh"

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 31 października 2021, 17:52

Bo o czas się właśnie rozchodzi, a nie o samą zabawę, zabawa niegroźna, chyba że w dniu w którym budzą się sekty i grupy okultystyczne werbujące do siebie spośród bawiących się

Przebierasz się w Boże Narodzenie = Świętujesz Boże Narodzenie.

Przebierasz się w Halloween = Świętujesz pogańskie zwyczaje

Prościej się nie da, Halloween ma dwa wymiary - jeden to zabawa, a drugi to praktykowanie kultów satanistycznych, obrzędy ich wznawiają się w Halloween, do zabawy nikt nic nie ma prócz tego że może być niebezpieczna z uwagi na dzień kultów satanistycznych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (48)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (48)
Avatar Krawiec_legit

6 listopada 2021, 12:06

@Towarzysz777: No wszystko fajnie, masz naprawdę dosyć rozległą wiedzę na ten temat, ale pytałem się, co tego wszystkiego ma znaczenie współcześnie, w przypadku nie-celtów, nie-satanistów. XD i nie zaczynaj z pieniędzmi, tak jest już z każdym świętem, włączając chrześcijańskie i nie.

Avatar DaveAfton

6 listopada 2021, 13:10

@Towarzysz777: Wszystko fajnie, bardzo ładnie argumentujesz, tylko dla mnie przekonanie, że chodzenie po cukierki może być niebezpieczne, bo cię zwerbują do grupy okultystycznej, można postawić obok przekonania, że 5G powoduje raka - to jest tylko zabawa, nikomu nic się nie dzieje. Mam trochę wrażenie, że starasz się na siłę pokazać Halloween od złej strony, bo jesteś wierzący i to dla ciebie złe święto

Avatar mememe5

31 października 2021, 15:30

Jeśli już wam się zdarza wypić, to co lubicie najbardziej?
Coca-colę, Pepsi, Mirindę, Fantę, Sprite'a, 7up, czy Mountain Dew?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Pabeu

4 listopada 2021, 17:03

@mememe5:
Dr.Pepper

Avatar Krawiec_legit

6 listopada 2021, 12:10

@Towarzysz777: Nie no, po prostu to się najbardziej rzuciło mi w oczy. Osobiście pepsi, fanta, 7up, ale dwóch ostatnich raczej bym nie rozróżnił od PEPSICOwych wersji w blindteście

Avatar Baturaj

2 listopada 2021, 10:45

NIE MA takiego czegoś jak święto zmarłych... Przestańcie tak to nazywać, proszę. Jest święto WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH i jest to, notabene, święto radosne. A raczej powinno być.

Avatar KufelMleka

2 listopada 2021, 23:57

@Baturaj: I prawidłowo.

Avatar whereswally

2 listopada 2021, 21:12

Zawsze miałem beke ze srania na hallowen bo okultystyczne a za miesiac poźniej oddawanie czci Turoniowi poprzez smakołyki

Avatar czlowiekjasiolec

31 października 2021, 15:57

Od kiedy kolędnicy przebierają się za zombie? Za kozła i diabła tak, ale za zombie?

Avatar Towarzysz777

31 października 2021, 17:49

@czlowiekjasiolec: OP bezbożnik nie wie jak się świętuje w Boże Narodzenie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheNaturat
Dodane przez: TheNaturat

Nigdy na to nie wpadną

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Totalnie

To się nie może nie udać

Niegrzeczny Oskarek

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka