Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Płać pan
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2022, 00:03
Nie łapie ale ok
Odpisz
1 listopada 2021, 18:01
Wniosek: Korea Północna to raj
Odpisz
8 listopada 2021, 11:25
@ShadowLizard393: Noooo. Nikt z niego nie wyjedzie.
Odpisz
6 listopada 2021, 20:29
Chyba było
Odpisz
6 listopada 2021, 09:03
było
Odpisz
5 listopada 2021, 22:00
Jako dzieciak robiłem tak na granicy polsko-czeskiej na Śnieżce: Mam distęp do morza, nie mam dostępu do morza
Odpisz
6 listopada 2021, 07:13
@IkarAviator: Szanują demokracje, mają ją w dupie.
Odpisz
5 listopada 2021, 23:10
I'm in było, i'm in Było
Odpisz
5 listopada 2021, 22:07
Było
Odpisz
5 listopada 2021, 21:55
I'm in Polska I'm in zagranica
Odpisz
1 listopada 2021, 17:25
Im in Canada im in United states. Wydupiaj do swojego kraju a nie
Odpisz