Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Twoja_lodowka

19 października 2022, 21:18

Jade po nowy laptop

Avatar kotlet_mielony

7 czerwca 2022, 15:09

Ja mam laptopa firmy VBIHSOT

Avatar Piesel12345

24 stycznia 2022, 14:54

też mam jade

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2021, 22:41

Acer

Avatar Errror_Sans

3 listopada 2021, 23:56

widze że jade ma już swoje podróbki

Avatar Spider007

17 grudnia 2021, 22:54

lacV

Avatar Mikrus19

3 listopada 2021, 21:55

Czemu mam czarny ekran na moim komputerze?

Avatar Mikrus19

3 listopada 2021, 21:55

@Mikrus19: Komputer firmy OLG

Avatar Sebzer

23 listopada 2021, 22:54

@Mikrus19: KOMPUTER XD

Avatar Jejjjjaaaa

20 listopada 2021, 18:59

Jade po piwo

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2021, 16:24

Ale jak to i dokad jedziesz?

Avatar RhobarIV

6 listopada 2021, 06:58

Polecam monitory ЛОС.

Avatar DoraExplora

4 listopada 2021, 10:24

Ja mam Oaouer

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2021, 19:26

@DoraExplora: ja też

Avatar MangleTheFoxy123

Edytowano - 4 listopada 2021, 10:36

ja mam GNnSWVS

Avatar Domkri

1 listopada 2021, 23:12

Ja mam laptopa jade i jedzie jakoś wolno. Bo tylko 15fps na sekundę

Avatar Saurfang

2 listopada 2021, 07:18

@Domkri: fps na sekundę brzmi jak przyspieszenie klatek

Avatar Polalak

2 listopada 2021, 08:23

@Domkri: nie musisz pisać "na sekundę" bo to jest już wpisane w skrót. Frames Per Second

Avatar Igor36

3 listopada 2021, 23:11

@Polalak: dobrze napisał bo to klatki na sekundę kwadrat

Avatar Nikodem8378

3 listopada 2021, 22:04

Ja posiadam SNSV pare przycisków na klawiaturze się zj...ło

Avatar ArikaLightCrystal

3 listopada 2021, 23:08

@Nikodem8378: mam podobnie (kiano chyba mam)

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2021, 23:02

Są jeszcze laptopy "DY"

Avatar SzczypiorekYT

3 listopada 2021, 22:46

Jak tam wolę Windows a jakie jakieś Jade

Avatar Fricher

Edytowano - 2 listopada 2021, 08:17

Hp
Dy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ch-chesz wyparować...?

Nie są aż takie pyszne

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nigdy na to nie wpadną

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka