Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

8 marca, 21:21

Ale zauważcie że im biedniejszy kraj tym często szybciej się rozwija...
Np. Etiopia
Największy przyrost PKB (chyba) na świecie

Avatar kronim

13 listopada 2015, 18:25

łał ale ja też tak myślę :/

Avatar lolflexberylex

14 marca 2014, 07:17

to że szybko się rozwija nie oznacza że jest bogata, spójrzcie na Chiny

Avatar
heroes10

14 marca 2014, 13:41

@lolflexberylex: Przeciętna chińska rodzina jest bogatsza od polskiej...

Avatar
StevenUniverse

2 listopada 2015, 18:03

człowieku: maść na bul dupy ci się przyda.

Avatar SockPuppet

1 kwietnia 2014, 14:44

Bo jest biedna.

Avatar
heroes10

14 marca 2014, 13:53

No to ja chce ***a zobaczyć gdzie jest bogaty Polak sam zarabiam 2500 i nie mogę się godnie utrzymać żeby żyć bez kredytów musiałem zbierać na nową konsolę 10 miesięcy. W moim domu średni dochód to było 6000 bez pomocy na dzieci i też nie mogliśmy żyć tam godnie co chwilę brakowało pieniędzy na wszystko nie wiem jak można żyć za 1680 miesięcznie to chore! A w podatkach jest nam zabierane około 80% pieniędzy. Przedsiębiorstwa przez fiskusa upadają, Polska stała się rynkiem zbytu bez żadnego kapitału własnego z chorym prawem które samo sobie przeczy a każdy sędzia może je egzekwować na własny sposób ten kraj to ruina i jeśli ktoś pierdzieli farmazony że ludzie uciekają i nie wracają bo tak lubią to taka osoba musi się leczyć z choroby psychicznej.

Avatar PolandWolf

14 marca 2014, 15:07

To, że Lechia szybko się rozwija, nie musi oznaczać, że jest bogata.

Avatar
heroes10

14 marca 2014, 15:20

@PolandWolf: Czyli co oznacza "wszyscy myślą że jest biedna" na twoim obrazku? Potwiedzenie faktu czy pokazanie absurdu?

Avatar PolandWolf

14 marca 2014, 15:24

Dlaczego tak ciężko zrozumieć o co mi chodzi? Lechistan nie jest bogaty, w sensie bardzo bogaty, ale nie jest też biedny, biedny. Rozwija się szybko, a pod względem finansów jest raczej po środku, ale inne narodowości myślą, że jest biedny w sensie biedny, biedny.

Avatar
heroes10

14 marca 2014, 15:58

@PolandWolf: Polska nie jest nawet bogata nie mówiąc już o wielkim bogactwie. Obywatele Polscy są biedni ile mogę kupić bochenków chleba za 2500 zł a ile za 1500 euro? Jesteśmy w Unii Europejskiej gdy wchodziliśmy obywatelom obiecywano cuda na kiju obawiam się że najprawdopodobniej gdyby nie Unia Europejska dzisiaj mógłbym kupić takich bochenków co najmniej 1,3x więcej.

Avatar PolandWolf

14 marca 2014, 16:01

Nie, ty dalej nie rozumiesz o co mi chodzi, bo tego nie da się tak łatwo wyjaśnić.

Avatar
heroes10

14 marca 2014, 16:05

@PolandWolf: Doskonale wiem o co ci chodzi porównujesz bogactwo narodowe do wskaźnika PKB który w Polsce jest sztuczny do szpiku kości.

Avatar PolandWolf

14 marca 2014, 16:17

Nie, nie to. Nie wiem jak to wyjaśnić, tego nie da się tak po prostu napisać i jest, ale spróbuję. Lechia nie jest ani bogata, ani biedna, Zarobek przeciętnego Polaka nie przekracza 2500 zł, ale to nie najgorzej. Szybko się rozwija gospodarczo, ale nie jest jakaś super bogata. Wszyscy inni myślą że jest biedna i w ogóle, a tak nie jest. Nie do końca, bo nie jesteśmy też bogatym narodem, ale to nie oznacza, że tak jest.

Avatar
heroes10

14 marca 2014, 16:34

@PolandWolf: Da się to wytłumaczyć.
Polska jest biednym krajem rozwijającym się, np. Zimbabwe jest biednym krajem słabo rozwiniętym. W PRL przeciętny Polak zarabiał 2000zł co oznaczało 35USD miesięcznie dzisiaj polak zarabia jakieś 800USD miesięcznie rozwijamy się ale dalej jesteśmy biedni bo wraz z podwyżkami płac wzrosły ceny przez Unię Europejską żebyśmy byli zbliżeni jeszcze bardziej do Unii ale przez to Polska zbankrutuje dodatkowo są pobierane ogromne podatki które przepadają w machinie biurokracji. Np. Szwecja Wysoko rozwinięty kraj, kraj bogaty pobiera ok 90% pieniędzy od podatników przez podatki i te pieniądze wracają do obywatel w większości przez socjale drogi urzędy i różne takie sponsorowane przez państwo u nas robią mosty za miliony złotych pobierają 83% pieniążków od nas i mało z nich nam oddają bo one idą na kary do Unii idą na składkę do Unii idą na zawyżane ceny za gaz i ropę dodatkowo w Polsce są bardzo duże Akcyzy narzucone na Gaz i Ropę dzięki którym ceny wszystkiego sztucznie wzrastają. Wniosek? Polska nie będzie bogata dopóki rządzą nami złodzieje, korupcja, przekręty i politycy z cudami na kiju*! Powiedzieć że Polska jest bogata co innego oznacza na zachodzie co innego w Polsce a co innego w Afryce jeśli chodzi o Polaków to nikt nigdy mi nie powiedział jeszcze że jestem bogaty czy prosił mnie o pieniądze bo mam ich nadmiar i nie mam co z nimi zrobić państwo także tonie w długach nie chcę nawet sobie wyobrażać co o nas myślą na zachodzie póki co nikt mnie się nie pytał o miejsce pochodzenia i nikt się nie śmiał.

Avatar PolandWolf

14 marca 2014, 16:38

Fajnie, że próbowałeś, ale to nie jest to o czym mówię. Tego nie da się nazwać ani wyjaśnić po polsku, ale nieważne.

Avatar Paulius

14 marca 2014, 22:21

Polak musi sobie zapracować na pensję - nie ma pieniędzy za nic, ani też nie ma w ogóle pieniędzy. Nasz kraj jest na tyle bogaty, by móc skromnie żyć polakowi, ale też na tyle biedny, by nie zalewali nas imigranci.
Za 50 lat, gdy według różnych prognoz ponad 15% społ. będą stanowili przyjezdni to rdzenni mieszkańcy będą tęsknić za drugą dekadą nowego milenium.
Do pełnej uczciwości przydałoby się jeszcze zamknąć granice, a emigrantom narzucić podatek od bycia poza krajem.
Poza tym jakbyś żył np. w bloku to miesięczne opłaty nie przekraczałyby 100zł na osobę - sam byś przeżył, z partnerką również.

Avatar
heroes10

15 marca 2014, 05:42

@Paulius: Człowieku ale ty ***isz. Zamkniesz granice i co wtedy zagraniczny kapitał się w mgnieniu oka wycofa własnego nie mamy. Ty chcesz powrotu do komuny czy jesteś jakimś popularystą? Przecież to jednoznacznie oznacza rozwój cwaniactwa biedy i jeszcze większego żydostwa w tym i tak już skundlonym państwie. Nasz kraj nie jest bogaty kiedy to zrozumiecie... pracujemy tak samo a nawet ciężej niż na zachodzie odnosząc mniejsze zyski to nie wina polaków tylko unii europejskiej bo wchodząc musieliśmy sprostać ich normom. Czyli zwyczajnie mówiąc podwyżka wszystkiego a najbardziej cen i większa ingerencja państwa w życie codzienne gdybyś w jednej chwili to wszystko zabrał rozpętałby się prawdziwy burdel. Z tego trzeba wychodzić ale stopniowo rok, dwa? Ale na pewno nie zamykając granice dla kapitału ludzkiego i pieniężnego. Ilość imigrantów jest jednym ze wskaźników bogactwa jakie panuje w państwie 15% imigrantów to nie problem problemem są regulacje prawne ich dotyczące.

Avatar Paulius

15 marca 2014, 18:54

od 1989 większość Polskich miast się wyludnia - odpływ ludności to także odpływ kapitału, a więc kasy. W budowlance brakuje 300 000 fachowców przez co prace budowlane są wstrzymywane, a kraj rozwija się wolniej. Do tego emigrohołota robi dla dobrobytu innych zapominając, że wcześniej państwo zainwestowało w ich edukację ogromne środki. Podatek od emigracji byłby liczony w miliardach, dzięki różnicy w poziomie życia dla emigroli będzie to drobna kwota, jednak w Polsce te pieniądze będą znaczyć znacznie więcej. Za komuny jakoś granice były zamknięte i wreszcie kraj zaczął się rozwijać pierwszy raz od wielkiej wojny północnej z XVIIIw.
Nie ma żadnego pozytywu z otwartych granic, no chyba, że dla anglików, że mają 600 000 roboli, którzy robią za nich śmieciową robotę żyjąc jak na angielskie warunki jak menele.
Z nas dwóch to ktoś inny tu ***i.

Avatar Mnich1

14 marca 2014, 17:11

Gdyby zmniejszono to złodziejskie podatki to nie byłoby zakłamania, a tak politycy drwią z prostych ludzi. Na szafot z tymi ***ami.

Avatar sebastiank97

14 marca 2014, 15:38

bo jest

Avatar tomekko01

14 marca 2014, 00:14

Biedni nie jesteśmy, ale pieniędzmi też nie sramy...

Avatar Paulius

12 marca 2014, 23:37

Polska nie jest tak bogata jak mówią w TV, ani nie jest tak biedna jak to wypisują internetowi polityczkowie.
Pozwólcie, ze obalę wam kilka mitów o Polsce:
1.Tak, jesteśmy najczęściej wybieranym przez inwestorów państwem, jednak jesteśmy też największym państwem, dlatego w takich statystykach trzeba wziąć pod uwagę, że by być równi np. Czechom to musielibyśmy mieć 3x więcej inwestorów, a tak niestety nie jest.
2. W Polsce nie ma pracy... Bzdura - jest, ale nieskopłatna, bądź w takiej dziedzinie, gdzie nie ma odpowiednich fachowców, dlatego mimo sporego bezrobocia zatrudnia się Bułgarów, Ukraińców, a nawet Włochów
3.nie emigrujemy z biedy, tylko z mentalności narodowej. Przykład: Litwa i Łotwa mają mają identyczne warunki w swoich krajach, jednak to litwini emigrują 6x intensywniej od Łotyszy. Czemu? Brak świadomości narodowej - podczas tworzenia się świadomości narodowej w XIXw. nie było niepodległej Litwy, czy Polski stad brak przywiązania do ziemi takiego jak np. Węgrzy, którzy uzyskali wtedy współwładzę w Cesarstwie.
4.bieda to nie efekt "okradania nas przez władzę" lecz niewydolną politykę wobec pracodawców.

Mam nadzieję, że idziemy w dobrą stronę... jeszcze 25 lat temu nasze PKB było identyczne jak na Ukrainie, a dzisiaj jesteśmy od niej prawie 3x bogatsi, co znaczy, że poszliśmy lepsza drogą od naszych kozaków ze wschodu.

Avatar Frost_

12 marca 2014, 21:57

Bo jest biedna przez naszych zacnych rządzących złodziei.

Avatar ZawiszaMikolow

12 marca 2014, 22:02

@Frost_: Nie. Po prostu: nie.

Avatar Aracz

12 marca 2014, 21:30

Nawet biedni mieszkańcy...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PolandWolf
Dodane przez: PolandWolf

Co tu teraz zrobić, jak siłownie zamknięte?

No to wpadłem...

Dzięki, Boziu

Że co?

Jakoś sobie radzą

A Wy który z nich najbardziej lubicie?

Na ogół tych cieszących się sympatią społeczną nie zabijali

Nic specjalnego

Teraz to pojechali

Czy mogę zainteresować państwa długimi Pikachu?

Cóż za zbieg okoliczności

To nie jest historia, którą usłyszycie od Jedi

Hehe

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka