Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jacek1s

13 marca 2014, 15:03

Sam się obronię :|

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2019, 06:37

@jacek1s: <3

Avatar sa_ludzie_i_taborety

9 września 2019, 11:45

@jacek1s: odkop :)

Avatar xKielbasax

25 września 2018, 12:35

DRESIARZE I SEBIKSY!!!!!! ŁĄCZMY SIĘ!!!!!

Avatar Filipsss

29 grudnia 2017, 14:04

NATO i USA proste... albo raczej nikt bo nie mają nas przed czym bronić na ch8j ruscy mieli by nas atakować???

Avatar domena100

1 lipca 2015, 16:55

Kiboli się zbierze wyszkoli i da kałachy to wygramy.

Avatar tiktak101

23 marca 2015, 16:04

jestę ruskię:)

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2014, 19:02

odp.tarcownicy roja w wieku 16-20

Avatar TypowyPolak

3 września 2014, 17:15

Jak przyjdzie Rusek to mam plan żeby założyć frakcje anty-Rosyjską i podawać się (z całą frakcją) za przyjaciół Rosji i pojechać do Moskwy a potem wysadzić jak najwięcej budynków :v I tak bym umarł gdybym to zrobił...

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 14:21

kibole

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 marca 2014, 13:09

GDY NAS ZAATAKUJĄ WANDALE CZY NIE WSZYSCY BĘDZIEMY WALCZYĆ ZA POLSKĘ!!!

PS:I ty też będziesz musiał wyjść ze swojego pokoju.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

29 maja 2014, 08:47

@Nextt: zmusi pójdziesz na pobory do wojska

Avatar Nextt

29 maja 2014, 20:10

No i kolejny naiwny który wierzy że go zmuszą ech.. no dobra pozostańcie w tym waszym świecie...

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2014, 21:16

Ruscy? Żaden problem.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2014, 12:17

Przechowasz mego kota? Boję się o niego.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2014, 17:20

Przechowam. Ale zwrócenia nie obiecuję.

Avatar TheGreatcat

14 marca 2014, 13:01

Na pewno żadni z tych na obrazku, gdyby była jakaś wojna (a na 90% nie będzie żadnej w Polsce) Walczyli by zawodowi żołnierze a nie jakieś ****.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

15 marca 2014, 09:47

@gelo1238: nie mam pojęcia, dlaczego mi napisało 2x ... :/

Avatar gelo1238

15 marca 2014, 12:12

Jeja... ja też tak mam czasami.

Avatar PKB00

14 marca 2014, 22:31

No tak bo w Polsce są tylko dwa typy ludzi.

Avatar robogirl

14 marca 2014, 19:31

Na górze rurze, na dole koale. ZDEJMIJ TE RURKI, TY JEB@NY PEDAL.E!

Avatar lenn12on

14 marca 2014, 19:27

raczej nie grupa kiboli, którym się wydaje, że są nie wiadomo jakimi kozakami

Avatar Walkiria24

14 marca 2014, 17:12

hahahah pedały dadzą się wyruchać to nam da trochę czasu ...... a ci drudzy debile nacjonaliści-faszyści .. hmmm ... mogą zasłaniać nasze czołgi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mietek16
Dodane przez: mietek16

Niezniszczalne

Deal życia

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka