Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Deal życia
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2014, 15:03
Sam się obronię :|
Odpisz
13 marca 2014, 15:07
@jacek1s: Kanapka jesteś jak się obronisz no bo wiesz ja jestem nazgul zbroja płytowa itd a ty masz tylko nóż do masła :/ .
Odpisz
13 marca 2014, 15:45
@Bilolus1: mam miliard biliardów gimbusów .-. xD
Odpisz
13 marca 2014, 16:55
@Bilolus1: Ja tam nie narzekam na moje wyposazenie
Odpisz
14 marca 2014, 15:16
@Bilolus1: twojemu zwierzaczkowi baba ucięła łeb... już taki THE BEST nie jesteś
Odpisz
14 marca 2014, 15:53
@Bilolus1: A ja jestem Żniwiarzem i wszystkich zabiję używając mojego lasera .-.
Odpisz
14 marca 2014, 15:57
Wiesz tamten to była miniaturka na pokaz prawdziwy (smaug) jest w moim zamku
Odpisz
14 marca 2014, 16:32
@Bilolus1: Tak tak... a teraz się zamknij.
Odpisz
14 marca 2014, 17:29
@Bilolus1: A Smaug. To mój brat cioteczny. Spoko gościu, tylko czasem daje innym POPALIĆ. :)
Odpisz
14 marca 2014, 21:00
@Hank1212: A ja mam wajwerna. Nakarmię benzyną i będzie git. :)
Odpisz
16 marca 2014, 14:39
@Bilolus1: A Smauga zabił zwykły wieśniak.....
Odpisz
27 kwietnia 2014, 12:16
@jacek1s: Czyli w takim razie można wnioskować, iż obronię się... Moją fryzurą i mocą gitary! Bójcie się Ruscy, nadchodzi Rock'n'roll
Odpisz
1 lipca 2015, 16:52
@jacek1s: Ja się ubronie megazordem z tekstu z mojego avatara, siekierą z szopy i dzięki " 3th Street Saints" z SR 4 .
Odpisz
1 kwietnia 2019, 06:37
@jacek1s: <3
Odpisz
9 września 2019, 11:45
@jacek1s: odkop :)
Odpisz
25 września 2018, 12:35
DRESIARZE I SEBIKSY!!!!!! ŁĄCZMY SIĘ!!!!!
Odpisz
29 grudnia 2017, 14:04
NATO i USA proste... albo raczej nikt bo nie mają nas przed czym bronić na ch8j ruscy mieli by nas atakować???
Odpisz
1 lipca 2015, 16:55
Kiboli się zbierze wyszkoli i da kałachy to wygramy.
Odpisz
23 marca 2015, 16:04
jestę ruskię:)
Odpisz
7 grudnia 2014, 19:02
odp.tarcownicy roja w wieku 16-20
Odpisz
3 września 2014, 17:15
Jak przyjdzie Rusek to mam plan żeby założyć frakcje anty-Rosyjską i podawać się (z całą frakcją) za przyjaciół Rosji i pojechać do Moskwy a potem wysadzić jak najwięcej budynków :v I tak bym umarł gdybym to zrobił...
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:21
kibole
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2014, 13:09
GDY NAS ZAATAKUJĄ WANDALE CZY NIE WSZYSCY BĘDZIEMY WALCZYĆ ZA POLSKĘ!!!
PS:I ty też będziesz musiał wyjść ze swojego pokoju.
Odpisz
14 marca 2014, 14:34
Musiał ? A jak nie wyjdę to co ?
Odpisz
14 marca 2014, 16:18
@Nextt: Zmuszą cię. Oczywiście jak jesteś pełno letni. :3
Odpisz
14 marca 2014, 21:13
Tak jestem i nikt mnie nie zmusi do tego.
Odpisz
14 marca 2014, 22:06
@Nextt: Takie jest prawo.
Odpisz
14 marca 2014, 23:49
Naiwny jesteś, jak nie chcesz nikt cie nie zmusi.
Odpisz
15 marca 2014, 12:14
@Nextt: Ja nie muszę. :D
Odpisz
29 maja 2014, 08:47
@Nextt: zmusi pójdziesz na pobory do wojska
Odpisz
29 maja 2014, 20:10
No i kolejny naiwny który wierzy że go zmuszą ech.. no dobra pozostańcie w tym waszym świecie...
Odpisz
13 marca 2014, 21:16
Ruscy? Żaden problem.
Odpisz
27 kwietnia 2014, 12:17
Przechowasz mego kota? Boję się o niego.
Odpisz
27 kwietnia 2014, 17:20
Przechowam. Ale zwrócenia nie obiecuję.
Odpisz
14 marca 2014, 13:01
Na pewno żadni z tych na obrazku, gdyby była jakaś wojna (a na 90% nie będzie żadnej w Polsce) Walczyli by zawodowi żołnierze a nie jakieś ****.
Odpisz
14 marca 2014, 13:05
@TheGreatcat: No właśnie, walczyliby.. za takie gówno jak na obrazku.
Odpisz
14 marca 2014, 15:14
@gelo1238: ty jesteś jeszcze większym gównem...
Odpisz
14 marca 2014, 15:16
@gelo1238: ty jesteś jeszcze większym gównem...
Odpisz
14 marca 2014, 15:18
Napisz poprawnie, bo nie rozumiem i nie pisz 2 razy tego samego.
Odpisz
15 marca 2014, 09:47
@gelo1238: nie mam pojęcia, dlaczego mi napisało 2x ... :/
Odpisz
15 marca 2014, 12:12
Jeja... ja też tak mam czasami.
Odpisz
14 marca 2014, 22:31
No tak bo w Polsce są tylko dwa typy ludzi.
Odpisz
14 marca 2014, 19:31
Na górze rurze, na dole koale. ZDEJMIJ TE RURKI, TY JEB@NY PEDAL.E!
Odpisz
14 marca 2014, 19:27
raczej nie grupa kiboli, którym się wydaje, że są nie wiadomo jakimi kozakami
Odpisz
14 marca 2014, 17:12
hahahah pedały dadzą się wyruchać to nam da trochę czasu ...... a ci drudzy debile nacjonaliści-faszyści .. hmmm ... mogą zasłaniać nasze czołgi
Odpisz