Nagłówki artykułów są jak:
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2021, 00:45
Mam szczerą nadzieję, że wrócą. Moja fobia społeczna czuła się zaje*iście daleko od ludzi. Plus jak wróciliśmy, to mieliśmy, mamy i będziemy mieli dalej wielki narzut materiału. Osoby, które wszystko zawsze umiały i na początku dawały radę, teraz już zwyczajnie sobie rady nie dają. Dziewczyna, która całe życie uczyła się na piątki teraz na zagrożenie z dwóch przedmiotów, mamy sprawdziany codziennie, czasem nawet dwa, ale wszystko spoko, po prostu nauczyciel sobie nie wpisze jak jest za dużo. Na ścianie w klasie w której mamy przydział są zacieki, grzyb się robi już i pleśń... No główny minus to to, że materiału jest ku*wa za dużo na raz i prawie każdy ma całkowicie dosyć stacjonarnych, bo nie dajemy rady psychicznie i fizycznie. Jak nie przyjdą zdalne, to połowa sobie nie poradzi
Odpisz
6 listopada 2021, 23:27
szkoda
Odpisz
6 listopada 2021, 18:24
Ja mam zdalne
Odpisz
6 listopada 2021, 22:00
@Wenglowyrycerz: też mam
Odpisz
6 listopada 2021, 22:32
@natanpl: Witam w klubie
Odpisz
4 listopada 2021, 15:26
Oby nie bylo zdalnych
Odpisz
4 listopada 2021, 15:35
@MatjeGg21: nawet k...a o tym nie myśl że "oby nie było tych zdalnych"
Odpisz
4 listopada 2021, 15:51
@Nikodem8378: tak bo zdalne sa takie super nic nie umiesz po nich i zdajesz na pewno pozniej klasy na luzie kiedy brakuje ci wiedzy
Odpisz
4 listopada 2021, 15:53
@MatjeGg21: Ja też mam taką nadzieję, chociaż u mnie na zdalnych jest już 1/3 szkoły.
Odpisz
6 listopada 2021, 18:11
@MatjeGg21: Popieram
Odpisz
6 listopada 2021, 18:29
@Nikodem8378: no wiesz jak sie chodzi do zalozmy 5 klasy i rysuje szlaczki to wyj...ne jajca ale jak masz przedmioty zawodowe to już tak srednio bo na zdalnych sie ...ja nauczysz
Odpisz
6 listopada 2021, 18:55
@polska_cebulka: Zależy też od kierunku na który się chodzi, na przykład taki informatyk lub programista może siedzieć w domu.
Odpisz
7 listopada 2021, 08:32
@MatjeGg21: Co prawda to prawda, większość polskich szkół nie jest przygotowana do takiego nauczenia, dlatego w szkole jest wszystko o wiele lepiej zorganizowane.
Odpisz