W większości sytuacji i tak bym pewnie się tak nie zachował
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nie znoszę kleszczy
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2021, 09:58
damn... ostatnio sporo memów jest dla mnie zbyt rel
Odpisz
6 listopada 2021, 10:06
@Bartolinise: damn... ostatnio sporo komentarzy jest dla mnie zbyt rel
Odpisz
6 listopada 2021, 10:10
@wiedeni: dla mnie życie jest ostatnio rel
Odpisz
6 listopada 2021, 10:17
@wiedeni: damn... ostatnio sporo odpowidzi do komentarzy jest dla mnie zbyt rel
Odpisz
6 listopada 2021, 10:25
@DrBright: Dmm ostatnio sporo odpowiedzi do odpowiedzi o komentarzu w wątku jest zbyt rel
Odpisz
6 listopada 2021, 12:05
@harry_malfoy: STOP
Odpisz
7 listopada 2021, 16:49
@harry_malfoy: damn ostatnio całe jeja jest rel
Odpisz
7 listopada 2021, 16:11
Rel
Odpisz
7 listopada 2021, 16:09
Rel
Odpisz
7 listopada 2021, 14:06
Rel
Odpisz
6 listopada 2021, 13:34
No na przykład ,,Ja ciebie też".
Odpisz
6 listopada 2021, 10:16
Nie można się tak zadręczać bo to nie przynosi żadnego porzytku
Odpisz