Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ch-chesz wyparować...?
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2023, 00:12
GG oznacza,,Good Game" czyli,, dobra gra" lub ,,Gówniana Gra"
Odpisz
7 listopada 2021, 10:54
Odpisz
11 listopada 2021, 21:58
@FanatykTrylogiiUncharted: Gościu, który przegrał, ale grał zajebiście dobrze tylko team przej...ł mu grę - okej
Gościu, który wygrał, ale team go wykerował, a sam grał jak gówno - to już jest toxic
Odpisz
11 listopada 2021, 21:53
Akurat w Guild Wars 2 ludzie faktycznie są czasem botami, jak wygram niewyrównaną grę na boty to nie piszę GG bo dla przeciwników to nie było GG.
Odpisz
9 listopada 2021, 22:32
Ten drugi to ja
Odpisz
8 listopada 2021, 09:39
Raz w roblox w grze naval warfare moja drużyna przegrała a ja napisałem GG po przegranej
Odpisz
8 listopada 2021, 09:29
Po przegranych meczach się nie pisze "GG", bo "GG" i może "EZ" pisze się tylko po wygranych :/
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2021, 17:07
@Schabowy_nie_mielony: ,,GG" z tego co wiem można pisać po wygranych, bo to skrót od ,,Good Game" czyli ,,Dobra Gra", więc można tego używać by oznajmić innym że gra była fajna
Odpisz
8 listopada 2021, 00:01
Ja pisze ez po przegranym meczu
Odpisz
6 listopada 2021, 13:12
cringe mem
Odpisz
7 listopada 2021, 23:14
@nightcube: co w tym memie żenującego mem jak każde inne
Odpisz
7 listopada 2021, 15:20
2 to ja
Odpisz
7 listopada 2021, 13:46
Jak mam dobry humor to piszę ez ale tylko jak strasznie przegram
Odpisz
7 listopada 2021, 13:24
Tak
Be nice
Odpisz
7 listopada 2021, 12:45
Ja piszę ez jedynie jak coś spie....ę w niesamowicie spektakularny sposób.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2021, 12:24
Kto „ez" pisze przez „s" tego w d*pe r*cha pies
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2021, 12:11
Ja po przegraniu 10 meczów pod rząd wygraniu jednego: Kurła Gg chłopcy
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2021, 11:09
Czyli jestem ta na dole to chyba dobrze...nawet nie wiem co znaczy ez
Odpisz
7 listopada 2021, 11:41
@Wikidoom: skrót od easy
Odpisz
7 listopada 2021, 11:41
@Wormy: a dzięki
Odpisz