memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 marca 2014, 14:03
ja zjadłam śniadanie i deser z podwójna bitą śmietaną posypaną kakaem z żelkową malinką na czubku piłkarze przy mnie wymiękają
Odpisz
16 marca 2014, 18:22
A ja zjadłem kanapkę z kurczakiem, sałatą, pomidorem, ogórkiem, papryką, sosem czosnkowym, sosem BBQ a chleb był pieczony na grillu, fikasz?
Edytowano - 16 marca 2014, 12:05
Ja w tle widzę jakiegoś pana w garniturze stojącego profilem, trzymanego przez czyjąś dłoń. Btw, dobry telewizor. ;)
16 marca 2014, 12:04
Stare jak ja ;_____;
13 marca 2014, 21:58
-O 9 wieczorem...
13 marca 2014, 21:10
A dobre było?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 marca 2014, 14:03
ja zjadłam śniadanie i deser z podwójna bitą śmietaną posypaną kakaem z żelkową malinką na czubku
piłkarze przy mnie wymiękają
Odpisz
16 marca 2014, 18:22
A ja zjadłem kanapkę z kurczakiem, sałatą, pomidorem, ogórkiem, papryką, sosem czosnkowym, sosem BBQ a chleb był pieczony na grillu, fikasz?
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2014, 12:05
Ja w tle widzę jakiegoś pana w garniturze stojącego profilem, trzymanego przez czyjąś dłoń. Btw, dobry telewizor. ;)
Odpisz
16 marca 2014, 12:04
Stare jak ja ;_____;
Odpisz
13 marca 2014, 21:58
-O 9 wieczorem...
Odpisz
13 marca 2014, 21:10
A dobre było?
Odpisz