Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JanPat2

7 listopada 2021, 16:44

Według mnie jedna partia może rządzić max 1 kadencję 1 kadencja PO ujdzie 2 kadencja j...nie w dupe 1 kadencja PIS znośne j...nie w dupe 2 kadencja PiS j...nie w dupe aż do przerwania jelita

Avatar harry_malfoy

7 listopada 2021, 18:40

@JanPat2: Ale w polskiej polityce jest tak że PiS na zmianę z Po rządzą a są od siebie odmienne skrajnie, więc jak jedna partia coś zrobi to da druga dostaje się do władzy i wszystko zmienia. To prowadzi do tego że kraj wolno się rozwija, a niema za bardzo kandydatów do zmiany sytuacji w państwie więc przez najbliższe parę lat sytuacja się nie zmieni i PiS będzie się prześcigał z Po

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 10:08

@JanPat2: Lepiej po prostu zbalansować siły w parlamencie żeby żadna Partia nie miała pełni władzy

Avatar
kroganin

8 listopada 2021, 10:52

W jaki sposób? Nawet gdyby każda partia miała równy głos to wystarczy, że rządzący się dogadają i będą mieli większość aka to co właśnie robią.

Avatar harry_malfoy

8 listopada 2021, 11:17

to nie takie łatwe żeby w pełni zbalansować siły ale lepiej tak niż żeby jedna partia miała bezwzględną większość

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 11:32

@JanPat2: Według mnie powinniśmy rozwiązać ten k...idołek zwany demokracją, która w wypadku Polski nigdy nie działała

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 13:02

Głosować na podstawie sądarzy, a lepiej jak każda Partia będzie musiała się dogadać, niż jak jedna będzie mogła robić co chce

Avatar JanPat2

8 listopada 2021, 16:24

I wprowadzić monarchię konstytucyjną

Avatar KonserwatywnyLiberal

8 listopada 2021, 17:14

Przeprowadzanie sondaży na temat wszystkich propozycji w tak dużym kraju byłoby kosztowne i nieopłacalne

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 17:51

@KonserwatywnyLiberal: Sondaże wyborcze

Avatar
kroganin

8 listopada 2021, 19:11

Przecież teraz tak masz, ale PiS dogaduje się z Kukizem, Solidarną Polską plus jedna partia akurat której ustawa na rękę, czyli lewica, konfa, PSL itd.

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 19:23

Aktualnie PiS może prawie, że samemu przegłosować ustawę, a dogadywać się musi najwyżej z kilkoma osobami, a nie z większością rządu

Avatar KonserwatywnyLiberal

9 listopada 2021, 21:04

Przeprowadzane są na grupie, zwykle tysięcznej. Nie można tak po prostu na podstawie opinii 1000 osób decydować o prawach dotyczących całego kraju, mimo że margines błędu zwykle wskaże poprawną odpowiedź, jednak są one wtedy śmieszne łatwo podatne na fałszerstwo, a co z tym idzie panujący rząd mógłby wprowadzać tak właściwie cokolwiek chce

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2021, 21:33

@KonserwatywnyLiberal: Polecam obserwować wiele sondaży. Jeżeli im nie ufasz, porównaj średnią wyników sondaży przed wyborami z 2015 i sam wynik wyborów. Wyniki są bardzo podobne, różnica może kilku %

Avatar KonserwatywnyLiberal

10 listopada 2021, 19:42

Ale ja nie mówię o tym, że sondaże są fałszowane. Mówię jedynie, że gdyby na tej samej zasadzie przeprowadzano badania w sprawie poparcia dla danych ustaw to śmiesznie łatwo byłoby je sfałszować, i nie ma skutecznego sposobu na dobitne ukazanie takiego fałszerstwa

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2021, 19:46

@KonserwatywnyLiberal: Ale ja mówię o samym poparciu dla Partii. Każda Partia ma swój program i zakładając, że go wprowadzi, tak można łatwo sprawdzić ile % sejmu będzie za daną ustawą pod warunkiem zagłosowania na daną Partię 

Avatar Aha89mpjmmnmbnbnbnbb

8 listopada 2021, 17:25

Tymczasem Konfederacja

Avatar
Mametchi_Pro_Student

8 listopada 2021, 16:17

PIS górą!

Avatar Geraltzriviv

8 listopada 2021, 15:32

Ja nie lubię zabawy w partie
ja jestem za rządami króla w monarchii konstytucyjnej

Avatar Kto_Inny

8 listopada 2021, 11:23

A szkoda, było by coś innego dla odmiany.

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 11:31

@Kto_Inny: A nie było, czasem koalicji PO-PSL?

Avatar harry_malfoy

8 listopada 2021, 14:10

była koalicja

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 10:07

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheExpertt
Dodane przez: TheExpertt

Za co ta premia

Nie po oczach

Znak czasów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Chciał tylko pomóc

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka