Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Klopson

3 maja, 21:41

pov: facetime friends

Avatar SdeltaS

9 listopada 2021, 21:26

Rel

Avatar Kszaquski

9 listopada 2021, 08:04

Wniosek: introwertycy to nie ludzie

Avatar MORDOR1

8 listopada 2021, 20:59

No nie bo tylko siedzimy i nic nie mówimy

Avatar lary6

8 listopada 2021, 20:11

Tak bardziej zachowują się ambiwertycy

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 08:24

bruh, czyli introwertycy to nie ludzie?

Avatar JaJestemZWami

8 listopada 2021, 11:51

Jestem introwertykiem i potwierdzam, że nie jesteśmy ludzmi

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 14:52

@JaJestemZWami: Jestem introwertykiem i zaprzeczam, jesteśmy ludźmi

Avatar Towarzysz777

8 listopada 2021, 15:24

Jestem ekstrawertykiem który wyciąga znajomych introwertyków na miasto i stwierdzam: są czymś pośrodku, ale to się wyklepie xD

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 16:21

@Towarzysz777: Ja jestem introwertykiem z doświadczenia, a nie z natury, więc może dlatego

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 8 listopada 2021, 16:23

Nie pie.... chodź na pizzę poznać innych introwertyków (:

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 16:24

Avatar Towarzysz777

8 listopada 2021, 16:36

No choodź... :)

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 16:36

@Towarzysz777: Nie i mam swoje powody

Avatar Towarzysz777

8 listopada 2021, 16:38

To je zniwelujemy

Jakieś hobby?
Gra w tenisa stołowego?
Ważne by wychodzić na co ma się ochotę i gdzie się ją ma :)

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 16:42

@Towarzysz777: Wolę pisać na priv, a nie tak jak już

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 8 listopada 2021, 16:44

Samo pisanie jest już do bani, a pewnie różnica jest wielu kilometrów, no nic, gdybyś coś jam zawsze chętny, również na rozmówki ;)

Avatar PanStefanek

8 listopada 2021, 15:42

wstyd i skrępowanie to nie introwertyzm introwertyzm jedyne na czym polega to że osoba woli odpoczynek samemu niż z innymi i nie ma związku ze wstydem i skępowaniem

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 16:20

@PanStefanek: są różne typy introwertyzmu z tego co wiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Nigdy na to nie wpadną

Młodzi gniewni

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Co za przypadek

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka