Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Schabowy_nie_mielony

9 listopada 2021, 12:02

Fajny brak ściany

Avatar Kamillo9915

9 listopada 2021, 03:39

Wrrr

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2021, 15:09

Avatar Skleroza

8 listopada 2021, 23:33

Gorszy jest trend dawania zwierząt w niebezpieczne sytuacje i „ratowania ich”… Naprawdę jakim człowiekiem jest się aby dawać szczeniaka do homarów?

Avatar Quackmore

9 listopada 2021, 01:49

@Skleroza: znudzonym

Avatar Kebasa_z_mema

8 listopada 2021, 16:25

Hello guys, pan maruda here, na zdjęciu byłoby widać że pies jest mokry i pada deszcz (i ogólnie że jest na dworze) a raczej żadne schronisko nie ma takich warunków. Przy okazji, ten gość albo nie ma jednej ściany, albo ma dość duże drzwi

Avatar abc123def

8 listopada 2021, 16:53

@Kebasa_z_mema: Niekoniecznie bo przecież to zdjęcie mogłoby być robione w odstępie czasowym

Avatar Kebasa_z_mema

8 listopada 2021, 19:09

@abc123def: co? Przecież widać że robi mu zdjęcie na deszczu

Avatar abc123def

8 listopada 2021, 19:25

@Kebasa_z_mema: Ale oficjalnie, bo myślę, że w schroniskach robią takie zdjęcia po przynajmniej kilku tygodniach

Avatar Kebasa_z_mema

8 listopada 2021, 19:42

@abc123def: skoro według ciebie robili temu psu zdjęcie w schronisku, to po co ten gość by wywalał psa na deszcz?

Avatar polska_cebulka

8 listopada 2021, 21:58

@Kebasa_z_mema: pies nie koniecznie musi byc ze schroniska

Avatar Zwykly_Zlodziej

8 listopada 2021, 22:38

@Kebasa_z_mema: no ale temat mema wskazuje na to ze typ robi to pod lajki, wiec moze psa w schronisku traktowali dobrze

Avatar Myszkapl

8 listopada 2021, 23:32

@Kebasa_z_mema: Zwierzaka nie trzeba adoptować ze schroniska, można z ulicy

Avatar Chenderella

8 listopada 2021, 22:07

Trochę nie na temat mema, ale sposób w jaki niektórzy traktują SWOJE WŁASNE, DOBROWOLNIE ZAADOPTOWANE zwierzęta jest okropny

Avatar Quackmore

8 listopada 2021, 21:33

i bardzo dobrze

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2021, 22:03

@Quackmore: Bejz, czy to ty?

Avatar Quackmore

8 listopada 2021, 23:25

tack!!!!!!!!

Avatar Kebasa_z_mema

9 listopada 2021, 07:34

bardziej CWIRRED czy jak mu tam było, ciekawe czy ktoś jeszcze o nim pamięta

Avatar Schabowy_nie_mielony

9 listopada 2021, 12:07

@Quackmore: nie bejzuj

Avatar Nalesnikboi

9 listopada 2021, 14:27

@Quackmore: nie bejzuj

Avatar LOKO30

8 listopada 2021, 21:14

komentarz obrazkowy

Avatar SzyPrzy

8 listopada 2021, 21:05

Żyjemy w społeczeństwie

Avatar ImBruhHammood

8 listopada 2021, 14:46

Trochę boomerskie

Avatar OwOcomedy

8 listopada 2021, 14:54

Avatar ImBruhHammood

8 listopada 2021, 15:01

@OwOcomedy: fEjSbUk zUy LuDzIe NiEmYśLą PrZeZ tE tElEfOnY

Avatar abc123def

8 listopada 2021, 15:23

@ImBruhHammood: Nie o to chodzi w obrazku, tylko o hipokryzję.

Avatar OwOcomedy

8 listopada 2021, 15:37

Avatar Damianito

8 listopada 2021, 14:58

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: komiksiarz

Zdeklasowani znowu

Trzeba brać osobną torbę

Młodzi gniewni

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka