Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

13 listopada 2021, 15:23

No tak.
Nie wiem co to niby zmienia, ale tak.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 listopada 2021, 16:35

Jeżeli kosmici są zdolni by przylecieć na inną planetę, to raczej są cywilizowani i co najwyżej zrobią z naszej planety rezerwat. Tak samo ludzie, prawdopodobnie jak odkryjemy życie pozaziemskie to również postaramy się go niezniszczyć. Planet jest wiele, a życie, tym bardziej rozwinięte to nie będzie chleb powszedni, aby np. surowce z tej planety przewyższały wartością życie które na niej istnieje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Schabowy_nie_mielony

10 listopada 2021, 12:25

nie. "Tak samo ludzie, prawdopodobnie... postaramy się go ni zniszczyć", a potem "Chyba że to my odkryjemy życie... i zacznie się bronić, co nie zmienia faktu że racej doprowadzi je do klęski". Dlaczego tego drugiego nie napisałeś od razu w 1 komie?

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2021, 12:34

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2021, 10:47

No i mają rację. Dobrotliwa rasa nie mogła by podróżować w kosmosie.

Avatar IkarAviator

10 listopada 2021, 00:00

Karma
A co jeśli inne cywilizacje są po prostu mniej rozwinięte i to my przeprowadzimy inwazję na ich planetę bo własną wykończymy? Co jeśli spotkamy Dzikie plemiona z włóczniami jak w Avatarze? Co jeśli spotkamy niezrozumiałe latające bloby dokonujące procesów życiowych, których nigdy wcześniej nie zaobserwowaliśmy? Co jeśli to będą po prostu małe roślinki?

Avatar Galaktyczny

9 listopada 2021, 23:14

Myślę że rozwinęte cywilizacje będą przyjazne w stosunku do nas ponieważ cywilizacja która rozwinęła się do poziomu w którym mogą sobie pozwolić na podróże międzygwiezdne muszą mieć jakieś podstawy moralne, w końcu gdyby ich nie miały nie było by zorganizowania i porządku w ich cywilizacji. Każda rozwinęta cywilizacja także powinna wiedzieć że jeżeli zacznie współpracować z inną cywilizacją może osiągnąć więcej.

Avatar Spider007

9 listopada 2021, 22:58

Jeśli kosmici istnieją to my też nimi jesteśmy

Avatar Sebzer

8 listopada 2021, 20:07

Bardziej tak jak ludzie traktoali ludzi w epoce kolonializmu, bo to jest bliższe z racji tego, że zwierzęta nie mają żadnej cywilizacji a ludzie kolonizowani jednak jakąś mieli, więc było wiadomo, że są inteligentni bardziej od zwierząt.

Avatar Kubizan

9 listopada 2021, 16:17

@Sebzer: Otóż to. Inna sprawa że ten obrazek to ewidentny produkt bambinizmu, ponieważ cała fauna Ziemi podąża tymi samymi schematami przetrwania. Jakby szarańcza miała się przejmować, że zżera wszystko, nie zostawiając innym zwierzętom nic - albo że lew miałby się przejąć wiekiem i godnością jakiejś antylopki, której przegryza gardło. Jakby roślinożercy nie walczyli o terytorium, a pasożyty nie namnażały się aż do śmierci nosiciela. Przyroda taka jest. Tylko człowiek się jej nie mieści w rachunku - ale nie wynika to z jakiejś naszej niespotykanej brutalności, tylko z przewagi technologicznej. Nie ma w naturze specjalnych mechanizmów do radzenia sobie z odpadami atomowymi, kwaśnymi deszczami etc. - takie rzeczy sami musimy sprzątać.

Avatar Sebzer

9 listopada 2021, 17:31

@Kubizan: cywilizacja, ludzie są po prostu efektem ubocznym ciągłej ewolucji i praw natury. W końcu jakiś gatunek musi się na tyle rozwinąć że dominuje nad całą resztą, tworzy cywilizacje i w końcu szkodzi własnej planecie

Avatar Fricher

9 listopada 2021, 17:30

The
A L I E N

Avatar Quackmore

9 listopada 2021, 17:13

głębokie -_-

Avatar UberScooot

Edytowano - 9 listopada 2021, 17:03

ej a co jeżeli kosmici też się nas boją tak samo jak my ich

Avatar lordbaysel

9 listopada 2021, 16:58

Ja tam bym brał taką opcję w ciemno.
Jeżeli byliby tu w stanie dotrzeć, to najprawdopodobniej oznaczałoby że potrafią rozpędzać obiekty do prędkości bliskich prędkości światła. W tym momencie mogliby wysłać pocisk w stronę każdej zdatnej do życia planety w galaktyce, by pozbyć się potencjalnej konkurencji, i zacząć zbierać rzadko występujące surowce i budować sfery Dysona w każdym układzie gwiezdnym, tak by mieć spokój i cieszyć się niezagrożonym istnieniem aż do końca wszechświata.

Avatar Hiholatek

9 listopada 2021, 16:42

Poczym okazuje się, że oni traktują nas jak my koty i tworzą nowy kanał telewizyjny pod nazwą ,,śmieszne i urocze człowieki TV"

Avatar Skleroza

8 listopada 2021, 23:41

Najzabawniejsze jest to, że zazwyczaj uważamy obcych za potencjalnych drapieżników… Kiedy rzeczywistości my możemy być uważani za kosmicznych orków

Avatar Trollfejsik_YouTube

8 listopada 2021, 19:15

Ludzkość usypia zwierzęta zanim je zabija, za to zwierzęta potrafią konsumować ofiarę zanim jeszcze zdechła, więc logika typu: Oh NjE nIeChUmAnITaRnA lUcKoŚć MoRdUjE bIeDnE zWiErZoNtKa!!!1one!!
jest tak samo głupia jak uważanie że rozstrzeliwanie ss-manów jest okrutne.

Avatar Rebelian_Chaosu

8 listopada 2021, 16:24

A co jak chcą tak traktować kaczyńskiego

Avatar Czekola

8 listopada 2021, 16:43

@Rebelian_Chaosu: to jest argument typu
- #killallmen
- Even Dżordż flojd?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak

Ma zasady

I wybudować dwa pałace

Kolejny dzień jeb... po polskiej reprezentacji

Nie, nie może

Dzieci i samoloty to nie jest dobre połączenie

Głosujcie na Cthulhu, wybierzmy większe zło.

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka