Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2021, 15:50
Zmień kredyt, weź pracę
Odpisz
9 listopada 2021, 13:59
Mi się marzy, by w końcu coś chcieć.
Odpisz
9 listopada 2021, 13:49
Normalność to pojęcie względne. Co dla Azjaty jest normą, dla Amerykanina będzie koszmarem. Po prostu za normalność zwykliśmy uznawać zachodnie standardy, podawane nam w każdej telewizyjnej reklamie i popularnym filmie lub serialu.
Odpisz
9 listopada 2021, 12:33
Odpisz
8 listopada 2021, 19:40
zacznij pracować czy coś
Odpisz
8 listopada 2021, 19:43
@stalamed: Powiedz pracodawcy żeby zaczął porządnie płacić czy coś
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2021, 20:23
@dominichouse: zmień pracodawcę czy coś jeśli nie odpowiadają ci jego warunki
Odpisz
8 listopada 2021, 21:03
@stalamed: No tylko że weź sobie takiego znajdź
Odpisz
8 listopada 2021, 21:42
@Wilhelm_II_Hohenzollern: jeśli żadnego nie potrafisz znaleźć to sam zostań swoim pracodawcą, nic nie stoi na przeszkodzie
Odpisz
8 listopada 2021, 22:13
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Znaczy po to masz darmowe szkolnictwo, byś potrafił sobie go znaleść. Rozumiem, że ludzie w stanach po podstawówce nie mają zbyt dużego wyboru, ale w polszy mimo nie najwyższego poziomu nauczania masz ten przywilej, że możesz sobie wybrać w jakim kierunku się wyspecjalizujesz
Odpisz
8 listopada 2021, 22:19
nawet po podstawówce możesz zrobić sobie jakieś kursy za darmo albo z dużym dofinansowaniem i godnie zarabiać
Odpisz
8 listopada 2021, 23:00
@stalamed: Nie wydaje mi się, że w stanach masz darmowe kursy od tak dostępne.
Odpisz
8 listopada 2021, 23:08
no w stanach może nie bo tam cokolwiek co jest lekko powiązane z socjalizmem to komunizm i zło, ale w większości cywilizowanych krajów na pewno coś się znajdzie
Odpisz
9 listopada 2021, 12:42
@dominichouse:
A to wina pracodawcy, że tak mało płaci?
Wiesz, ile go to kosztuje?
Wiesz, ile państwo Ci i jemu zabiera pieniędzy?
Jak już chcesz obwiniać kogoś, to powiedz państwu, żeby z roku na rok zmniejszało i wydatki, i podatki.
Odpisz
9 listopada 2021, 13:07
@dustin2001: Wiesz czy jeździ, wiesz jak mieszka, wiesz jak wypoczywa?
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2021, 13:39
A to ma znaczenie?
Jeżeli tak, to jakie?
Odpisz
9 listopada 2021, 13:44
@dustin2001: "No przykro mi, ale nie mogę wam dać więcej o te 50 zł miesięcznie bo podatki wykańczają firmę", a za dwa tygodnie pojawia się w firmie nową Teslą.
Odpisz
9 listopada 2021, 13:46
I? Nie podoba ci się to sam załóż taką firmę. Coś mu się od życia należy i to jego sprawa na co wydaje pieniądze.
Odpisz
9 listopada 2021, 14:20
Doskonale.
W czym problem? Dorobił się tego auta.
W tym rzecz, że chyba nie rozumiesz rynku... Jak Ci się nie podoba praca/zarobki to szukasz innej pracy. Jeżeli jest jakiś "Januszex" to omijasz to szerokim łukiem, a tacy, którym nie przeszkadzają niższe zarobki pójdą tam pracować.
Rynek większość rzeczy sam weryfikuje. Dajesz dobre płace? Masz wielu chętnych, więc wybierasz tych najlepszych, by dalej utrzymać wysoki poziom swoich usług, a co za tym idzie - dobre wynagrodzenie dla całej firmy.
Dajesz złe płace? Masz mało chętnych, musisz wybrać gorszą kadrę, masz gorszej jakości produkty - straty i upadek.
Odpisz
9 listopada 2021, 14:23
@dustin2001: Aaaa to dlatego KŁAMAŁ. A ja myślałem, że jest po prostu złym człowiekiem dla którego ważniejsze są jego luksusy niż by dzieci jego pracowników miały co jeść. Fakt, że jest jedynym pracodawcom w promieniu 50 km też pewnie nie ma nic do rzeczy.
PS. Tak, to się działo na "ścianie wschodniej".
Odpisz
9 listopada 2021, 14:34
No jak Ci się nie podoba taki pracodawca, to odłóż i załóż własny biznes albo przeprowadź się, tam gdzie jest więcej pracy.
Odpisz
9 listopada 2021, 15:03
skoro ci źli pracodawcy mają w życiu tak dobrze to dlaczego sam takim nie zostaniesz?
Odpisz
10 listopada 2021, 09:10
@stalamed: Uczciwość i złe wychowanie (za dużo bajek w dzieciństwie) mi nie pozwala. Oczywiście są porządni pracodawcy, ale oni ledwo utrzymują się na powierzchni konkurując z oszustami.
Odpisz
10 listopada 2021, 11:03
No to masz państwową robotę w mundurówce. Pracy jest dużo, ale słabej baletnicy wszystko będzie przeszkadzać, by do niej nie iść.
Odpisz
10 listopada 2021, 12:18
No ok. Ale co to ma wspólnego z etyką w biznesie?
Odpisz
10 listopada 2021, 12:42
Narzekasz na złych prywaciarzy, a nikt nie każe ci u nich pracować. Zawsze możesz zatrudnić się u państwa.
Odpisz
10 listopada 2021, 12:59
No dajcie spokój, to już w Polsce nawet narzekać nie można? Co się stało z tym Narodem!
Odpisz
11 listopada 2021, 06:56
@stalamed: Panie Premierze, pan tutaj?
Odpisz
8 listopada 2021, 19:42
Odpisz
8 listopada 2021, 18:42
Kapitalis
Odpisz
8 listopada 2021, 18:41
Na zachodzie nie ma tego problemu
Odpisz