Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

8 listopada 2021, 22:19

No tylko żeby nie było tak że jak wprowadzą to będą znowu płakać że ich zamknęli

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2021, 01:17

@Wilhelm_II_Hohenzollern: Polacy moment

Avatar
kroganin

10 listopada 2021, 19:08

@Wilhelm_II_Hohenzollern: Dzieciaki po prostu chcą iść na zdalne i grać w cska na matmie.

Avatar Rysiek_Kordelas

10 listopada 2021, 19:32

@Wilhelm_II_Hohenzollern: ludzkość moment

Avatar Lord_Endless

10 listopada 2021, 20:12

@Wilhelm_II_Hohenzollern: Jak zwykle popadamy w skrajności.

Avatar SCP_173

11 listopada 2021, 12:24

albo nie chcą jeździć 2 godziny do szkoły i ze szkoły jakimiś wsiobusami w piździerniku i grudniu na mrozie

Avatar
kroganin

11 listopada 2021, 15:16

@SCP_173: Do pracy też nie będą jeździć?

Avatar SCP_173

11 listopada 2021, 21:06

A słyszałeś kiedyś o osobistych samochodach na które nie musisz czekać na przystankach bo się spóźniają? Ić być boomerem gdzie indziej

Avatar
kroganin

12 listopada 2021, 02:28

@SCP_173: Jesteś upośledzony czy głupi? Nikt ci nie każe jeździć autobusem możesz zrobić prawko albo jeździć ze starymi, jeśli jesteś za młody.

Avatar tata113m

11 listopada 2021, 13:46

Chcę wam powiedzieć że covid nigdy nie zniknie a za koniec pandemii uznamy przystosowanie się do istnienia tego wirusa

Avatar dustin2001

11 listopada 2021, 11:14

Jak bezdusznym trzeba być, żeby robić lockdowny?
Co z tego, że lockdown może uratować milion osób, jak zagrozi życiom milionów i gospodarce?

Avatar SCP_173

11 listopada 2021, 12:22

@dustin2001: a tobie to gorzej czy dostałeś autyzmu po szczepionce?

Avatar dustin2001

11 listopada 2021, 12:30

@SCP_173:
Mówię z praktycznego punktu widzenia.
To jest dbanie o zdrowie?
To jest skazywanie ludzi na prawdziwą śmierć.
Wprowadzić restrykcję, kazać ludziom trzymać się na dystans, ale nie wolno niczego zamykać.

Avatar Damond

9 listopada 2021, 00:37

Lepszy cryk jest taki że u mnie w szkole potwierdzone są przynajmniej 2 przypadki covida i zamiast zamknąć całą placówkę od razu aby szybko to zdusić i otworzyć znów szkołe za np miesiąc to pie*dolą to i zamknięto pół klasy w których był covid, ch*j że tamci zarażeni mogli roznieść to na inne osoby a te osoby na całą klasę, klasa na nauczyciela a nauczyciel do innych szkół, nie, lepiej je*ać się z tym co opóźni zdalne ale jednocześnie sprawia że na 100% będą

Avatar
bylojuz12

10 listopada 2021, 19:25

@Damond: Zamkną na miesiąc i później nie będzie wirusa?

Avatar
kroganin

10 listopada 2021, 20:00

@Damond: No takie mają wytyczne od rządu. Ja mam łączony rosyjski z inną klasą i mieli potwierdzonego covidowca. Oni poszli na kwarantanne, a moja klasa normalnie chodzi do szkoły mimo tego, że mieliśmy z nimi normalnie cały czas kontakt.

Avatar Decebal

10 listopada 2021, 20:21

A słuchaj tego.
Mam łączoną część lekcji z dwoma równoległymi klasami, ładnych parę godzin z tego wychodzi w tygodniu. W jednej z nich wykryto covida, ale sanepid wysłał na zdalne tylko klasę chorego i drugą równoległą.

Dlaczego? Sanepid uznał, że nie było z nim kontaktu, bo w dzień zrobienia testu nie miał z nami lekcji XD
To że dzień wcześniej miał trzy to już szkopuł.

Avatar Damond

10 listopada 2021, 22:13

co lepsze, zamknąć od razu by gowniaki nie zarażały i po tym jak wszyscy się wyleczą wrócić do szkoły czy wybrać tylko tych zarażonych a zostawić tych potencjalnie zarażonych by zrażali dalej?

Avatar Damond

10 listopada 2021, 22:14

bo nasz rząd jest spie*dolony

Avatar Shion900

11 listopada 2021, 09:08

@Damond: U nas jeden wydział został zamknięty na kwarantannie (dokładniej technicy ochrony środowiska) I zastanawiam się jakim k...a cudem nas jeszcze nie zamknęli na zdalne. Przecież nasz wydział (weterynarze) mieli prawdopodobnie z tamtymi dzieciakami styczność.

Avatar IkarAviator

10 listopada 2021, 21:47

Rząd: Lockdown! Obostrzenia!
Ludzie: Chcemy wolności! Pracować, chodzić do parku, jeździć na rowerach!
Rząd: Dobra! Koniec lockdownów, funkcjonujemy, jakoś damy radę!
Ludzie: Teraz to już nam się nie chce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Należy się za piękne oczy

Hobby dla faceta

Ikony

Były nóżki, nie ma nóżek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka