Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Nwm co ze mną nie tak
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niezniszczalne
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2021, 12:00
Ja też lubię sezam i nie widzę w tym nic dziwnego. Dla piekarni/sklepu to już odpad. Nie użyją tego drugi raz.
Odpisz
9 listopada 2021, 12:01
@Mikrus19: Wiele sklepów sprzedaje np. ścinki (tzw. bigosówki) czyli piętki i skrawki wędlin, które nie zeszły) można dać je do bigosu, a można po prostu pokroić we własnym zakresie i dać na kanapkę....
To się nazywa niemarnowanie jedzenia....
Odpisz
10 listopada 2021, 08:31
@Mikrus19: Potwierdzam, ścinki po serze są doskonałe na np. zapiekanki.
Odpisz
9 listopada 2021, 11:36
Sezam na lyżce nowa przyprawa czy co ?
Odpisz