Przecież to dopiero twoja druga butelka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jakby trochę nie fair
Należy się za piękne oczy
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2021, 13:19
Hes not amogus
Odpisz
12 listopada 2021, 10:02
Odpisz
9 listopada 2021, 21:58
69 wgóregłosów
Odpisz
9 listopada 2021, 17:23
Sowieccy*
Odpisz
9 listopada 2021, 17:25
Nazwa "Radzieccy" jest poprawna.
Odpisz
9 listopada 2021, 17:28
@starmagedon: Sowieccy.
Tak nawet jest wszędzie w mym podręczniku.
Odpisz
9 listopada 2021, 17:28
Dobra, nie wszędzie.
Odpisz
9 listopada 2021, 17:37
jeśli chodzi ci o podręcznik wczoraj i dziś to mój nauczyciel od histy w podbazie zawsze sie wk...ial ze niepoprawnej wersji uzywaja xD
Odpisz
9 listopada 2021, 17:39
Podręczniki używają obu nazw. Mój miał najpierw Radziecki potem Sowiecki
Odpisz
9 listopada 2021, 17:40
@polska_cebulka: No to chyba masz nauczyciela o niezbyt dobrym myśleniu (raczej średnim bym powiedział).
Odpisz
9 listopada 2021, 17:40
U mnie zawsze te drugie.
Odpisz
9 listopada 2021, 17:42
wszędzie spotkasz ZSRR albo ZSRS. Oba są poprawne. Po prostu zależy od twórcy
Odpisz
9 listopada 2021, 17:43
Dla mnie poprawne „ZSRS”.
Tego nikt nie zmieni.
Odpisz
9 listopada 2021, 17:43
on byl najlepszym nauczycielem jakiego mialem szczerze, nie oceniaj jak nie znasz
Odpisz
9 listopada 2021, 17:44
To, że dla ciebie tylko jedna wersja jest poprawna, nie oznacza, że inne są niepoprawne.
Odpisz
9 listopada 2021, 17:45
@polska_cebulka: Zaraz…
Czyżby z Opola Lubelskiego?
Odpisz
9 listopada 2021, 17:48
nie
Odpisz
9 listopada 2021, 17:52
ja cie popieram slodziaku
Odpisz
9 listopada 2021, 17:56
@polska_cebulka: Szkoda… :(
Bo u mnie jest jedyny pan od Historii.
Reszta to panie.
Odpisz
9 listopada 2021, 17:56
@Quackmore: Komplement czy prawda?
Odpisz
9 listopada 2021, 19:07
obydwa ;*
Odpisz
10 listopada 2021, 00:04
jedno i drugie jest poprawne, tylko w dzisiejszych czasach trochę bardziej promuje się nazwę "Sowieccy"
Odpisz
10 listopada 2021, 08:01
I dobrze robią.
Odpisz
10 listopada 2021, 12:11
Odpisz
10 listopada 2021, 13:28
@Oliwier256: Jesteś pewien?
Znam flagi państw i ich nazwy.
Odpisz
10 listopada 2021, 13:29
mylisz Radzieccy z Sowieccy, myślisz że ZSRS to prawidłowy skrót a nie ZSRR. Także trochę tak
Odpisz
10 listopada 2021, 13:29
a stolice?
Odpisz
10 listopada 2021, 13:30
Też.
Odpisz
10 listopada 2021, 13:31
@Oliwier256: Nie mylę.
Odpisz
10 listopada 2021, 13:32
to musisz mieć rozległą wiedzę o świecie 🥵😳 Podasz jeszcze daty niepodległości wszystkich państw?
Odpisz
10 listopada 2021, 13:36
ale uważasz że te nazwy są dobre
Odpisz
10 listopada 2021, 13:45
@Oliwier256: Tylko „Sowieccy”.
Więc jak byś nazwał mieszkańca ZSRR?
Odpisz
10 listopada 2021, 13:47
Rus. Nie żeby coś ale pokaże tylko Wikipedię
Odpisz
10 listopada 2021, 13:48
Radzieci
Odpisz
10 listopada 2021, 13:48
i język polski
Odpisz
10 listopada 2021, 13:48
@Oliwier256: mordują dzieci
Odpisz