I nie wiesz czy jest popołudnie, noc czy nad ranem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2021, 14:03
Odpisz
10 listopada 2021, 15:10
I potem jest Ci smutno bo zmarnowałeś dzień, noc czy kiedy tam poszłeś spać
Odpisz
10 listopada 2021, 15:20
@Dziwny_osobnik: mi jest smutno że się obudziłem i najgorsze że nie chce mi się już spać i nie mam jak wrócić
Odpisz
12 listopada 2021, 14:59
@Dziwny_osobnik: Ja w wakacje dwa razy zrobiłam drzemkę w ciągu dnia (bo gralam sobie w coś i tak głowa mnie bolała, że musialam się położyć).
I za obydwoma razami plułam sobie w brodę że mogłam chociaż książkę poczytać czy coś, bo nie dośc, ze straciłam dzień to jeszcze poczucie czasu
Odpisz
10 listopada 2021, 16:34
Ja zawsze jak się budzę po trzemce to mam wrażenie jagvym przeleżał tydzień w łóżku i czuje każdy mięsień
Odpisz